Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Olümpia ei vääri meediakära

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Spordisõbrad tervitavad Brüsseli otsust, et  olümpiamänge enam Eestis ei näidata. Mis seda võõrast pidu ikka vaadata, kus venelased ja hiinlased medaleid saavad, aga meie sportlased peavad saba jalge vahel häbiga lavalt lahkuma.

Rõõmu teeb, et olümpiapalagani asemel avaneb nüüd võimalus täies mahus hakata üle kandma võidukaid Koduliiga mänge, kus meie tublid kusipallurid ja puuksutajad järjepanu priskeid kuldmedaleid koju toovad!

Õiget eesti spordifänni huvitab märksa rohkem, mida põnevat on Võru Homofoobidel või Värska Krutskimeestel uudist. Ja häid Koduliiga uudiseid on palju! Viimatistel Metsatissi sõprusmängudel tuldi koju tervelt kuue kuldmedaliga ja puuksutamise arvestuses saadi tubli topeltvõit senise liidri, Savonlinna Kulli­makkara üle (21:3).

Värska Krutskimeeste koduväljakul Obinitsas anti täistabamus Salaćgriva Vändagängsterile, kes pidi pooles vinnas tagasi Läti poole punuma (15:0). Türi Joodikute topeltvõit Putkaste Unimütside üle aga pälvis kiidusõnu koguni Euroopa Koduliiga tasemel (4:3 ja 2:1).

Eesti Koduliiga tublid pullivennad tõid mitmeid võite ka raja tagant Venemaalt, kus Pihkva apteegist odava raha eest saadud aspiriin ja maksumärgita seenetinktuurid tõid edasimüüduna sisse pea kolmsada protsenti puhaskasumit, mis oli Lõuna-Eesti kontrabandiliiga selle hooaja parim tulemus meeste arvestuses. Naiste arvestuses seljatasid Munalaskme rüütlimõisa Amatsoonid tasavägises heitluses Pärnu Roolijoodiku (8:5).

Üksikutele entusiastidele, kes siiski soovivad olümpiat jälgida, võib lohutuseks öelda, et ETV-l on leping Pärnu Teatri näitlejatega, kes taaslavastavad olümpial asetleidvaid põnevamaid situatsioone ETV stuudios.  Mõned huvilised sõidavad mängude ajaks Lätti, et hotelli telekast olümpiat jälgida. Sellised fanaatikuid on vähe. Rahvas tervitab võimalust olümpiahüsteeriast puhata ja patriootlikele Koduliiga mängudele täiel rinnal kaasa elada!

Tagasi üles