Festivalil Sweet Spot astuvad üles maailmakuulsad artistid

Briti bänd London Grammar

FOTO: TOLGA AKMEN/AFP

Sel suvel toimub Tallinnas, Kultuurikatla pargis esmakordselt muusika- ja elustiilifestival Sweet Spot. Väljakuulutatud esinejate hulgas on London Grammar, Mew, Jose Gonzalez, Trad.Attack! ning paljud teised.

Sweet Spot festival on suurepärane kultuurielamus kõigile, kes naudivad kvaliteetset muusikat, põnevat kunsti, maitsvat toitu ja jooki ning meeldivat seltskonda. Festival leiab esmakordselt aset sel suvel, 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis ning selle vahetus ümbruses. Tänaseks välja kuulutatud esinejate hulgas on nii maailmakuulsaid nimesid kui ka parimaid Eesti artiste.

Sweet Spot Festivalil esinevad unenäoliselt melanhoolne briti elektro-pop trio London Grammar, Taani alternatiiv-rokk bänd Mew, eestlaste poolt palavalt armastatud Argentiina päritolu Rootsi lauljalaulukirjutaja Jose Gonzalez ja Eesti üks ambitsioonikamaid ja viimase aja edukamaid bände Trad.Attack!.

Lisaks leiab esinejatenimekirjast populaarse Ukraina duo 5’Nizza, põnevad Soome artistid Pyhimys ja Onni Boi ning suurepärased Eesti esinejad – Vaiko Eplik, Leslie Da Bass, Miljardid, Chalice, Reket ja Mahavok.

Piletid festivalile on alates tänasest müügil festivali kodulehel www.sweetspot.ee ja Piletilevis. Kiirematele kehtivad eriti magusad hinnad – festivalipass on müügil hinnaga €59 ning festivali VIP-pass hinnaga €129. Kuni 7- aastastele lastele on sissepääs tasuta. 

Festivali meediapartner on Eesti Meedia – raadio Kuku ja Postimees vahendavad festivali ettevalmistusi ja kohapealset melu.

Tagasi üles