Juurikas. Kuidas ma naiste paraadil käisin

Naiste marss Tallinnas, 19.01.2019.

FOTO: Sander Ilvest

Eelmisel laupäeval toimus Tallinnas palju elevust tekitanud naiste marss. Mina sinna kahjuks ei jõudnud, ehkki minekuplaan oli kindel. Sõbrannadega sai varakult kokku lepitud, et värvime suud punaseks, võtame lipud, loosungid ja pasunad kätte ja lähme teeme meestele tuule alla. Kogunemiskohaks pidi olema Evelini pleiss. „Kohtume kell 12 minu pool,“ karjus Efka öösel pool kaks taksosse kukkudes, „kui maast lahti saate, tulge varem! Mina olen nagunii juba kell kaheksa tagajalgadel!“

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Olime veetnud lõbusa õhtu, mis algas vanalinnas pliinide, pelmeenide ja vodkaga ning lõppes šampanja ja tantsuga kusagil Kalamajas. 40+ naiste peod on ju teada: raha on meil rohkem kui 30+ naistel, energiat rohkem kui naistel 20+ ja kandmist rohkem kui daamidel 60+. Meid ei peata miski.

Heitsin magama, hobuseannus Alkaseltzerit keres, aga pean tunnistama, et enne kella kahte ikkagi maast lahti ei saanud. Kuidas sa raatsid tõusta – päike sätendab nii kenasti aknast sisse, padi on nii pehme, tekk nii soe. Lihtsalt jumalik on suigatada veel tunnike või kaks.

Tagasi üles