Brasiilia U17 vutikoondis tähistamas maailmameistritiitlit
Brasiilia U17 vutikoondis tähistamas maailmameistritiitlit Foto: SERGIO MORAES/REUTERS/Scanpix

Pühapäeval lõppesid Brasiilias U17 maailmameistrivõistlused jalgpallis. Iga kahe aasta tagant toimuva turniiri võidu jätsid koju noored sambamaa vutimehed, kes finaalis alistasid Mehhiko 2:1 ja krooniti maailmameistriteks.

Väärib märkimist, et finaali vilistas kohtunikebrigaad Lätimaalt, eesotsas Andris Freimanisega.

Mehhiko oli kullas kinni 66. minutil Gonzalezi löödud väravast. Kuni 86. minutil oli Mehhiko karistusalas veahõnguline olukord. Freimanise ja VARi koostööst määrati üsna kerge penalti kodumeeskonnale.

Vaata olukorda videost alates 1.08

Kaio realiseeris selle külmavereliselt suunatas palli väga täpselt värava paremasse nurka. Kolmandal üleajaminutil lõi Brasiilia võiduvärava Lazaro.

Kolmanda koha teenisid Prantsusmaa jalgpallurid, kes pronksikohtumises olid paremad Hollandist 3:1.