N, 9.02.2023

Armastatud mesikäpp Karupoeg Puhh korraldab õudusfilmis verepulma

Lasteraamatutest tuttav mõmmik haarab noa
Kultuuritoimetus
Armastatud mesikäpp Karupoeg Puhh korraldab õudusfilmis verepulma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kaader õõvafilmist «Karupoeg Puhh: Veri ja mesi»
Kaader õõvafilmist «Karupoeg Puhh: Veri ja mesi» Foto: Youtube

Lasteraamatutest tuntud armas Karupoeg Puhh saab omaenda õudusfilmi, mis kannab hirmutavat pealkirja «Karupoeg Puhh: Veri ja mesi», vahendab Bloody Disgusting.

Selle teeb võimalikuks tõsiasi, et 2022. aasta alguses kadusid paljude klassikaliste lugude autoriõigused, nende seas A. A. Milne'i «Karupoeg Puhh», Felix Salteni «Bambi» ning Ernest Hemingway ja William Faulkneri debüütromaanid. Tänu sellele võivad loomeinimesed kasutada eelmainitud lugude kuulsaid tegelasi täpselt nii, nagu heaks arvavad.

Rhys Frake-Waterfieldi lavastatud filmis saab Karupoeg Puhhist verejanuline mõrvar. Esimesed kaadrid filmist esitavad Puhhist morbiidse nägemuse, mis rööviks lastelt kauaks une. Mõistagi pole valmiv õudukas mõeldud lastele, vaid täiskasvanutele, kelle närvid peavad mõmmiku seninägematutele veristele tegudele vastu.

«Karupoeg Puhh: Veri ja mesi» sisust ei ole veel kuigi palju teada, kuid seninähtu põhjal võib arvata, et filmis tegutseb kas Puhhi maski kandev roimar või on tegemist inimese ja karu hübriidiga.

Märksõnad
Tagasi üles