John Scofield tuleb Jazzkaarele
Festivali nimekiri täienes ka lauljatar Ester Radaga!

John Scofield

FOTO: Kuvatõmmis

17.-26. aprillini toimuva Jazzkaare peaesinejate hulka lisandusid John Scofield- Jon Cleary duo (USA) ning lauljatar Ester Rada (Iisrael-Etioopia)

John Scofieldi on üks jazzimaailma nimekamaid kitarriste, kes sel korral astub publiku ette koos pianisti ja laulja Jon Cleary’ga, duo viib kuulajad rändama New Orleansi muusika, R&B ja bluusiklassika radadele. Etioopia-Iisraeli päritolu laulja-helilooja Ester Rada rahvusvaheline tähelend on olnud hämmastavalt kiire, tema oriendi mõjudega hoogsat ja lummava lavalise esitusega kontserti koos suure bändiga tasub kindlasti kogeda.

Festivali varem väljakuulutatud peaesinejad on kuue Grammyga pärjatud saksofonivirtuoos David Sanborn ja USA parimaks jazzlauljaks valitud Grammy-võitja Gregory Porter.

Sanborni kõrged emotsionaalsed saksofonihelid said tuntuks kontserdilavadel juba 70ndatel aastatel ning tänu talle on instrumentaalmuusika võitnud arvukalt uusi sõpru kogu maailmas. USA jazzlaulja-helilooja Gregory Porter on hetkel kuumim ja oodatuim meeslaulja jazzilavadel, kes tänaseks on saavutanud superstaari staatuse.

Tagasi üles