Kultuurisoovitused

Ugala jagas kolleegipreemiaid

Martin Mill lavastuses «Lovesong».

FOTO: Jaanus Laagriküll / Ugala

Ugala  teater tähistab täna oma 95. sünnipäeva ning jagas sel puhul  ka kolleegipreemiaid, mis selgitati välja majasisese hääletuse kaudu.

Parim lavastaja oli kolleegide hinnangul sel aastal Taago Tubin lavastustega «LOVESONG. ühe armastuse lugu» ning «Hirm sööb hinge seest».

Parima kujundaja auhinna võitis Peeter Konovalov, kes tegi muusikalise kujunduse lavastustele «Kahe isanda teener», «Rosencrantz ja Guildenstern on surnud», «Printsess Luluu ja härra Kere», «Valged ööd», «Eesriie avaneb!», «Illusionistid» ning oli jõulumuusikali «Hiired on hiired» muusika autor.

Parimaks näitlejaks valisid Ugala teatri töötajad Martin Milli, kes oli Pantalone lavastuses «Kahe isanda teener», Billy lavastuses «LOVESONG. Ühe armastuse lugu», Unistaja lavastuses «Valged ööd» ja Eugen lavastuses «Hirm sööb hinge seest».

Parima näitlejanna tunnustuse pälvis Marika Palm - Beatrice lavastuses «Kahe isanda teener», Sharon lavastuses «Eesriie avaneb!» ja Charlotta Wallgren lavastuses «Illusionistid». 

Parima lavastust teenindava ja ettevalmistava töötajaks valisid kolleegid inspitsient Pille-Riin Lillepalu, kes võitis ka parima noortöötaja eripreemia, mis antakse teatris vähem kui ühe aasta töötanud inimesele.

Parimaks maja ja publikut teenindavaks töötajaks valiti administraator Mare Miilmaa.

Südamega tehtud töö eest hindasid kolleegid kõige kõrgemalt korraldusjuht Heigo Tederit.

2014. aasta Ugala teatri hõivatumad näitlejad olid Rait Õunapuu (119 etendust) ja Luule Komissarov (96 etendust), keda tunnustati eripreemiaga.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles