Kolme kuu jooksul on Eesti paviljonis läbi viidud hulgaliselt üritusi ja seda on külastanud kõrgetasemelised delegatsioonid erinevatest riikidest. Kohtutud on mitmete äridelegatsioonidega, näiteks Prantsusmaalt, Monacost ja Leedust. Eesti paviljoni on väisanud paljude riikide ministrid, sh Eesti president Toomas Hendrik Ilves ning meie ettevõtluse- ja kultuuriminister.
Juuni alguses toimus Eesti rahvuspäev ja Eesti turismisektori seminar kohalikele turismiajakirjanikele ning turismitööstuse esindajatele. Juuli alguses toimunud transpordi- ja logistikaseminaril käisid kohalikud Itaalia ettevõtjad, kellele tutvustati meie teenuseid ning ärivõimalusi. Muuhulgas on korraldatud paviljonis meelelahutusüritusi, näiteks Eesti orkestrite ja ansamblite kontserte ning toimus Embassy of Fashion moeetendus.
Augusti alguses on Eesti rukkipäevad, tähistatakse ka taasiseseisvumispäeva ja Eesti grillipäeva. Taaskord seatakse üles kiiking ja septembris toimub kiikingu maailmarekordi püstitamise katse. Septembris on kavas ka Eesti käsitööõllede festival. Oktoobris väisab aga Eesti paviljoni peaminister Taavi Rõivas, toimuvad Robotexi üritused ja IT-konverents. Lisaks on plaanis mitmete Eesti ansamblite ja DJ-de esinemised.
Täienemas on ka püsinäitus «Head Eesti asjad». Alates augustist on paviljoni kolmes pesakastis eksponeeritud Eesti Kunstiakadeemia tudengite ideed. Kahe kasti ülesehituses on üliõpilased keskendunud maailmanäituse peateemadele – toit ja loodus ning kolmandas kastis saab nautida Eestimaa talve. Alates septembrist on Eesti teaduse kastis oma väljapanekuga esitletud Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool.
Kuna pool EXPO-st on läbi saamas, siis on EAS asunud otsima Eesti paviljonile uut omanikku. Hoone on ehitatud ajutise ehitisena teraskarkassil betoonvundamendile ja uuel omanikul on võimalus seda osaliselt taaskasutada. Olemasoleva projekti alusel saab luua sarnase hoone kui tänane Eesti paviljon.