Et kõlaks hästi!

Janar Ala
, kultuuritoimetuse toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Akustik Linda Madalik EKA arhitektuuriosakonna ajutises õppehoones Laial tänaval. "Mulle selline kerge kaootilisus meeldib," ütleb ta keskkonna kohta.
Akustik Linda Madalik EKA arhitektuuriosakonna ajutises õppehoones Laial tänaval. "Mulle selline kerge kaootilisus meeldib," ütleb ta keskkonna kohta. Foto: Eero Vabamägi

Kui keegi ehitab Eestisse uue kontserdisaali, on sellega kindlasti seotud Linda Madalik, sest ta on peaaegu ainuke akustik Eestis. Ta tuleb, kuulab, võib-olla mõõdab, võib-olla konstrueerib arvutis mudeli ja siis pannakse kõlaasjad paika. Hea akustik peaks tundma nii muusikat, arhitektuuri kui ka füüsikat, ütleb ta.

Kohtun Linda Madalikuga EKA arhitektuuriosakonna ajutises kohas. Ütlen talle pärast enda tutvustamist, et varsti tuleb ka fotograaf. Tagasihoidliku inimesena kohkub ta sellest üsna ära, kuid viisaka inimesena ütleb: «No ega ma teie käest ju ei pääse.»

Kõigepealt palju õnne olulise auhinna puhul. Mida see teile tähendab?

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles