Vaata, kes järgneval kahel aastal kulkas raha jagavad

GARMEN TABOR

FOTO: Marianne Loorents/Virumaa Teataja

Kultuuriminister Indrek Saare 6. novembri 2015. aasta käskkirjaga nr 227 kinnitati Eesti Kultuurkapitali sihtkapitalide uued koosseisud järgnevaks kaheks aastaks. 

Audiovisuaalse kunsti sihtkapital

Karlo Funk, esitaja Homeless Bob Production, Must Käsi, Eesti Filmiajakirjanike Ühing

Olga Pärn, esitaja Eesti Joonisfilm, Nukufilm, Eesti Animaliit

Anneli Ahven, esitaja Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Tallinna Ülikool, Eesti Filmitööstuse Klaster

Rein Kotov, esitaja Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Eesti Kinoliit

Heilika Pikkov, esitaja Eesti Dokumentalistide Gild

Karin Reinberg, esitaja Nukufilm, Eesti Rahvuslik Filmiprodutsentide Ühing, Eesti Filmitööstuse Klaster

Sulev Keedus, esitaja Tallinna Ülikool, F-Seitse, Eesti Kinoliit, Allfilm, Flo Film

Näitekunsti sihtkapital

Ott Karulin, esitaja Teater NO99

Maret Kukkur, esitaja Eesti Teatriliit

Garmen Tabor, esitaja Eesti Teatriliit, Eesti Etendusasutuste Liit, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Näitlejate Liit, Teater Vanemuine

Monika Larini, esitaja Eesti Etendusasutuste Liit, Teater Vanemuine

René Soom, esitaja Eesti Etendusasutuste Liit, Rahvusooper Estonia, Teater Vanemuine

Taavet Jansen, esitaja Sõltumatu Tantsu Ühendus, Eesti Teatri Agentuur, Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus, Teine Tants, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit, Vaba Lava

Anu Ruusmaa, esitaja Sõltumatu Tantsu Ühendus, TLÜ kunstide instituut, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Teine Tants, Fine 5 Tantsuteater, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit, Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit

Kirjanduse sihtkapital

Kadri Rahusaar , esitaja Eesti Kirjastuste Liit

Triin Soone, esitaja Eesti Kirjastuste Liit, Eesti Kirjanduse Teabekeskus

Eneken Laanes, esitaja Tallinna Ülikooli Kirjastus, Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus

Ilona Kivirähk, esitaja Kultuurileht, Eesti Kirjanike Liit

Mart Orav, esitaja Kultuurileht, Eesti Kirjandusmuuseum

Krista Ojasaar, esitaja Eesti Kirjanduse Selts, Eesti Kirjanike Selts

Karl-Martin Sinijärv, esitaja Eesti Kirjanike Liit

Helikunsti sihtkapital

Kristjan Randalu, esitaja Eesti Jazzliit

Toomas Siitan, esitaja Eesti Muusikanõukogu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Ivari Ilja, esitaja Eesti Muusikanõukogu, Eesti Interpreetide Liit, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Muusika Arenduskeskus

Tiia Teder, esitaja Eesti Kontsert

Tiina Jokinen, esitaja Music Estonia

Märt-Matis Lill, esitaja Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Heliloojate Liit, Eesti Muusika Arenduskeskus

Marika Pärk, esitaja Teater Vanemuine

Kujutava ja rakenduskunsti sihtkapital

Anu Allas, esitaja Eesti Kunstimuuseum, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing, Tartu Kunstimuuseum, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

Kristjan Mändmaa, esitaja Eesti Disainerite Liit, Eesti Disainikeskus

Berit Teeäär, esitaja Tallinna Kunstihoone, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus

Reimo Võsa-Tangsoo, esitaja Tallinna Kunstihoone, Eesti Kunstiakadeemia, Fotokunstnike Ühendus

Anneli Porri, esitaja Eesti Kunstiakadeemia

Maria Arusoo, esitaja Tartu Kunstimuuseum

Inga Heamägi, esitaja Eesti Vabagraafikute Ühendus

Arhitektuuri sihtkapital 

Eero Jürgenson, esitaja  Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Arhitektide Liit

Ingrid Ruudi, esitaja Eesti Arhitektuurimuuseum, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühing, Eesti Kunstiakadeemia

Monika Järg, esitaja Eesti Disainerite Liit

Marika Lõoke, esitaja Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Arhitektide Liit

Peeter Pere, esitaja Eesti Kunstiakadeemia

Paco Ulman, esitaja Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Arhitektide Liit

Karin Bachmann, esitaja Eesti Arhitektide Liit

Rahvakultuuri sihtkapital

Mikk Sarv, esitaja Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ

Liina Veskimägi-Iliste, esitaja Eesti Folkloorinõukogu, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, Rahvakultuuri Keskus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Vabaharidusliit

Helle-Mare Kõmmus, esitaja Eesti Folkloorinõukogu, Rahvakultuuri Keskus, MTÜ Tantsumajakas, Tarvanpää Selts, TLÜ kunstide instituut, Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts, Fine 5 Tantsuteater, Eesti Rahvatantsukeskus, Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsuhariduse Liit, Eesti Tantsuagentuur, Eesti Tantsukunstnike Liit

Kristiina Oomer, esitaja Eesti Folkloorinõukogu, KaRakTer, Eesti Harrastusteatrite Liit, Salme Vallateater, Saaremaa Rahvakultuuriselts, Lutsu Teatri Selts, Improgrupp Jaa

Hirvo Surva, esitaja Eesti Kooriühing, Eesti Koorijuhtide Liit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Inge Laurik-Teder, esitaja Eesti Muuseumiühing

Aet Maatee, esitaja Viljandimaa Rahvakultuuriselts

Tagasi üles