Pärast fotosessiooni kommenteeris Uku, et koostöö Fokiniga ei olnud edukas. « Kas ka edasi koostööd teeme, on juba Ženja enda teha. Kui õpib oma vigadest ja teeb teine kord paremini, siis on see mõeldav.»
Mis saab siis, kui telesaade on tehtud ja 22. detsembri suur kontsert Vabal Laval ära olnud? «Huu, siis peamegi vaatama, kas me jätkame ja kuidas,» arvas Uku. «Esialgu on tühi maa. Paljud tahavad bändiga jätkata, aga praegu on see nagu paar kaktust üksikus kõrbes.»
Projekti eestvedaja Kahar on samuti järgmise hooaja poolt. Kui on huvi, tellimus ja raha, siis miks mitte. Kui uus projekt valib oma põhisuunaks samuti pungi, ei välista Kahar päris-punkide kaasamist: las tulevad Villu, Freddy ja räägivad, miks ja mismoodi nad punki panevad.
Ehkki nii idee andja Pertti Kurikka Nimipäivat kui Bandemoonium viljelevad punki, pole see taotluslik. Kahari eesmärk oli, et erilised inimesed saaksid kätte elektrilised instrumendid ja korralikud võimud. «Tahtsin teha inimestega lahedat rockmuusikat – mitte mingit kandle,- triangli- või rütmibändi,» ütles Kahar, kes nüüd julgeks ette võtta muudki. Kui inimesed ütlevad, et soovivad teha folki, olgu siis folkbänd.
Aga saagu mis saab, PKNi moodi Eurovisioonile ei kavatse Bandemoonium iialgi kandideerida. Selles on Uku surmkindel.
Bandemoonium
Inge - laul
Jaan - laul
Raimond - laul/plokkflööt
Uku - rütmkitarr
Kauri Robin - soolokitarr
Ott - basskitarr
Mihkel Johannes - klahvpillid
Andri - digitaalsed efektid
Richard – trummid (elab hetkel Brüsselis, aga Soelas salavestustel, stuudiotöös ja astub üles ka lõppkontserdil
Esimene «Punk Teraapia» saade ETV eetris laupäeval, 28. novembril kell 19.35
Kontsert Vabal Laval 22. detsembril
Nõuandjad, toetajad ja õpetajad: Metsatöll, Kosmikud (Raivo «Kõmmari» Rätte, basskitarr), Kaire Vilgats. Tolaram Foundation ja figuurnootide õpetaja Ene Järvik. Figuurnootide abil saab muusika tegemist õppida ka inimene, kes pole tavalise noodikirjaga varem kokku puutunud. Nende kohta loe lähemalt siit.