Kultuurisoovitused

Normanni nägu kõlas liiga tuttavalt

«Edekabel»

FOTO: TV3

«Edekabel» TV3

Eetris kl 22.00

Hendrik Normann on kahtlemata andekas inimene, samuti talle «Edekabelisse» naljad kirjutanud Olav Osolin, kuid näib, et töökat tandemit on tabanud rutiinipisik või oli tegu teadliku otsusega, et teha nalju, mis ajaks naerma ka isikud, kel on pool liitrit viina kõhus ja üle tüki aja elus esimene vaba päev. 

Kuluhüvitised, Kundla ja majonees, Reet Roosi pitsa, Stalnuhhini naise auto. Nali päevakajaline, kuid kulunud ja mage näis. Samuti on toobalinaljad nagu eilne päev, kuid koolkondade küsimus, vast mõnel oli kole naljakas, kui toobalitaoline isik kanistritega taksosse kobis ja noori poisse nõudis.

Tüütu, polnud midagi üllatavat. Ent klipp ETV venekeelse plusskanali ainetel oli lihtsalt suurepärane, Normann oli ilmselt eelmises elus litsakas naine, pealelugemine oli väga vahva ja kambas, kus saadet vaatasime mõmises rahulolevat naeru. Viis pluss.

Välba ja Priimägi, Padar ja Krieger ja Taukar sai lihtsalt meie seltskonna hinnangul kuidagi maha mängitud, kuid pööraseid naerupahvakuid ei kostunud. Pigem toriseti, et Normann kisub üheülbaliseks jne. Ent nagu ikka, lihtne on nuriseda, pigem on asi maitses. Kui rahvale meeldib, siis andku Normann aga tuld, kuniks jõudu ja tahtmist jagub. Ja tunnistagu, et Märt Avandit armastatakse sama palju kui teda, ühendagu oma koomikukäed.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles