Karglevas kätemeres püüdsime siis muusikalaviini ja kirgedetormiga suhestuda ka meie, kaks mitte just ülearu muusikakeskset kirjutajat. Võtaks äkki intellektuaalse vaatleja positsiooni, paistaksime vähemasti targemad? Aga no milleks? Muusika pole algebra ega tuumafüüsika, see on emotsioonide ja kirgede keel. Ja kuna jaheda pea ja vaheda sõnaga muusikavaatleja positsioonist kontserti kuulata tundus märksa vähem lõbus, läksime laenguga kaasa nagu märatsev teismelistejõuk meie ümber.
Ja seejuures tuleb tunnistada, et oli küll mõnus olla seal fännide vahele pressitud, lava käegakatsutavalt lähedal. Kui pilku areenile istekohtade suunas heita, võis näha eestlaslikult rahulikku kaasaelamist (või vähemalt nii see fännitsooni paistis), lava ümber aga karglesid ja huilgasid kõik entusiastlikult esimestest hetkedest alates. Ei mingit tagasihoidmist, ei mingit «ootame lõpulooni, et siis paar korda plaksutada». Mõnus, ei ole meie, eestlased, midagi nii tuim rahvas!
Justkui vene multifilmi võluvilepillimäng tõmbasid draakonid su lihtsalt tantsima, tahad või ei taha. Kõva kaelavalu laka loopimisest ja ümmarguseks tambitud tallad meenutasid veel järgmisel hommikul – oli ikka hea kontsert küll.
Imagine Dragonsi hurmav ninamees Dan Reynolds oli laval uskumatult siiras. Kargas kõlarile, viskus põlvili, jooksis edasi-tagasi kui välgust tabatud Casanova, kuid kõik see mõjus ehedalt ja spontaanselt. Ei grammigi täpselt väljamõõdetud paraadlikkust-fassaadlikust, mida Las Vegases võrsunud bändist oodata võiks. Kust sa saad üldse teada, mis on ausus ja ehedad tunded, kui su ümber ilutsevad plastpalmid, libalainetustega tehisrannad ja maailmakunsti kipskoopiad? Aga tuleb välja, et saab! Imagine Dragons on nii üdini ehe ja lihtne, et tundub peaaegu naiivne.