N, 21.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

HÕFF koostöös Postimehega: Eesti oma õudusfilmid

Aarne Seppel
, ajakirjanik
Facebook
Comments
«Uudishimu tapab»
«Uudishimu tapab» Foto: Kaader filmist

Koostöös Haapsalu õudusfilmide festivaliga näitab Postimees sel nädalavahetuse verdtarretavaid, pinget kruvivaid Eesti oma õudseid lühifilme: «Elas kord», «Uudishimu tapab», «Armastus kahe karbi antibiootikumide eest» ja «Ruubiku kuubiku õudus».

Armastus kahe karbi antibiootikumide eest

Postapokalüptlises maailmas uurib teadlane Robert maailma hävitanud viirust. Kui talle uurimisobjektiks müüdud laip osutub kunagiseks armastatuks, tekib teadlases konflikt tähtsa uurimistöö ja ammuse mälestuse vahel. Põhineb Charles Bukowski novellil «Armastus $17.50 eest».

Uudishimu tapab

10-aastane poiss on lummatud keemikust isa salapärasest töökohvrist ja otsustab salaja mängida selle sisuga. Üks asi viib teiseni ja lõpuks ründab poisi lemmikloom rott pereliikmeid.

Ruubiku kuubiku õudus

Hääletaja kohtub maanteel kurja Ruubiku kuubikuga...

Elas kord

«Elas kord» on üheteistkümne tegelasega ühes lokatsioonis üles võetud õudusfilm, mis räägib grupist noortest, kes klassiekskursioonil tormi käest mahajäetud majas varju otsivad.

Maja on aga täis kõhedust ning ebameeldivaid üllatusi. Meeldiva varjupaiga asemel leiavad noored end eest väljapääsmatust olukorrast ning peavad leidma vastuse küsimusele: kes või mis nende hirmudega õieti mängib?

Postimehe tellijad saavad Postimehe Kino filme vaadata tasuta. Selleks peab olema Postimees Plussi konto, mis on seotud paberlehe tellimusega.

Postimehe Kino saavad vaadata ka Postimees Plussi tellijad ja päevapileti ostjad.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles