Kultuurisoovitused

Metsakutsu: Meie ülesastumine Õllesummeril saab olema ajalooline

Homme astuvad Õllesummeri pealavale viis antud hetke kõige populaarsemat tüüpi Eesti hiphopis - Genka, Reket, Metsakutsu, Beebilõust, Suur Papa a.k.a. Arop ja DJ Paul Oja.

Võimsa viisiku tõi Genka kokku eelmisel aastal, ühisloo «Kõik» jaoks. Tänaseks päevaks on antud lugu kuulatud juba üle kahe miljoni korra, mis kinnitab seda, et räpp on jõudnud massidesse ning saanud popkultuuri üheks lahutamatuks osaks.

Nüüd saab edukas viisik uuesti kokku ja üheskoos antakse Tallinna Lauluväljakul suurkontsert, mis kannab pealkirja KÕIK BOYZ!

Kui seni oleme harjunud nägema, kuidas räpparid käivad teiste Eesti artistidel laval külas, siis seekord on teisiti - nemad tulevad külla räpparitele. Tulemas on näiteks pungi suurkuju Tõnu Trubetsky, võluvad daamid Elina Born, Teele Viira, Getter Jaani ja Ines. Tulemas on ka Robert Linna Elephant from Neptunes’ist ja Koit Toome.

Metsakutsu sõnul saab neljapäevane kontsert olema kindlasti ajalooline, sest mitte kunagi varem ei ole eesti räpparid suutnud koos midagi nii võimsat luua. «Ma ei ole kunagi varem Tallinna Lauluväljakul või nii suure hulga inimeste ees oma räppi esitanud,» on Metsakutsu eelseisva kontserdi osas elevil.

Reketi sõnul ei ole ta pärast oma teise albumi «Tuule Tee» avaldamist väga uue originaalloominguga tegeleda jõudnud, sest niivõrd palju on olnud erinevaid esinemisi. «Kõigi fännide rõõmuks on loole 11:11 valmimas aga varsti üks äge muusikavideo.» Lisaks sellele tuleb Rekti sõnul kohe välja ka KÕIK BOYZ'i uus lugu. Milline naisartist seekord kampa võetakse, tahtis Reket veel üllatuseks jätta.

Tagasi üles