R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laulja karge mõttekäigu nullkursil

Margus Haav
, Sakala ajakirjanik
Facebook
Comments
Siiri Sisaski nagu ka Uku Masingu jaoks on oluline jääda oma mõtete peremeheks. Aja ja ruumiga mängimine käib kõige selle juurde nii otseses kui kaudses mõttes.
Siiri Sisaski nagu ka Uku Masingu jaoks on oluline jääda oma mõtete peremeheks. Aja ja ruumiga mängimine käib kõige selle juurde nii otseses kui kaudses mõttes. Foto: Erakogu

Siiri Sisaski üheteistkümnes album «Kuristi kohal» sündis klaveri taga kolme aasta jooksul. See on album Uku Masingu tekstidele ja ka muusika on inspireeritud Uku Masingust. 

- Ilma pikemalt keerutamata, «Kuristi kohal» on üks neid harvu albumeid, millest hoovab suisa füüsilist väge. Karget, jõulist, veidi ehk isegi tumedat, kuid ometi ilusat ning lummavat. Siiri, kuidas?

Vastus saab olema pigem lühike, kuna tegelikult vastasite juba ise ära: karge, jõuline, tume, kuid samas ilus-lummav. Lugu on selles, et see kõik ongi just järelikult tulem, muusika, aga mitte mina – minu enese jaoks, minu enesemääratluses.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles