iDeal kampaania

Režissöör «Masa»: Tommy Cash ületas oma videoga hea maitse piiri

FOTO: Kaader videost

Eelmisel nädalal avaldas räppar Tommy Cash oma Youtube’i kanalil video«Winaloto». Tänaseks päevaks on kogunud video juba üle 600 tuhande vaatamise.

Tommy Cashi, kodanikunimega Tomas Tammemetsa, video on tekitanud kõneainet nii eestlaste kui ka välismaalaste seas. See ei ole jäänud märkamata ka Briti muusikaajakirjal New Musical Express, kelle arvates on tegu kõige segadust tekitavama videoga läbi aegade. Ka popkultuuriportaal www.highsnobiety.com jagas oma lugejatega Cashi videot ja lisas kommentaariks, et tegu on kõige veidrama räpiorgiaga eales.

Postimehe Kultuuritoimetus otsustas küsida, mida arvavad eesti erinevate valdkondade esindajad Tommy Cashi uuest videost.

Režissöör Hindrek «Masa» Maasiku sõnul ületas Cash tema jaoks oma videoga hea maitse piiri. «Töö on kvaliteetne ja vaeva on nähtud, aga üldmulje on natukene labane,» ütles ta. Masa, kes on teinud muusikavideoid mitmetele Venemaa staaridele, arvates lööb Cash oma loominguga laineid kindlasti läänes, Venemaa turul aga tõenäoliselt mitte. «Tegu on ingliskeelse videoga, venelased tahavad kuulda oma emakeelt,» märkis ta.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles