K, 29.11.2023

Rock Cafe avab jälle uksed

Hendrik Alla
, toimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Metsatöll
Metsatöll Foto: Viski Rock

21. oktoobril avab taas uksed Eesti suurim kontsert-klubi Rock Cafe. Ühtlasi tähistatakse 12ndat sünnipäeva ning uue hooaja algust. Laval on Singer Vinger, Super Hot Cosmos Blues Band ning paljud teised. Piletid on eelmüügis Piletilevis ja Statoilis.

Rock Cafe avatakse samas asukohas (Tartu mnt 80D) uue juhtkonna ja tuntud hea õhkkonnaga. Kontsert-klubi läbib värskenduskuuri – paigaldatakse uus helissüsteem, värskendatakse valgusparki ning klubi sisustust. Jätkub asjatundlik programm ning kvaliteetne teenindus.

Rock Cafe programmijuht Enar Essenson lubab, et sisu poolest järgitakse Rock Cafe väljakujunenud traditsioone, kuid tuuakse ka palju uusi ning põnevaid esinejaid. “Elu läheb edasi ning loodus tühja kohta ei salli – Rock Cafe on meile uus ja põnev väljakutse, kuid iga riigi pealinnas peab olema sellesarnane kontsert-klubi!” väljendab Enar enesekindlust tuleviku suhtes.

Juba on Rock Cafe teatatud väga paljudest põnevatest kontserditest. Põnevaimad eesootavad üritused:

  • 28. oktoobril Grind – Netsky Inglismaalt
  • 18. novembril Metsatöllu kontsert
  • 12. detsembril Amon Amarth Rootsist

Kogu programm on saadaval kodulehel ning Facebookis.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles