L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Legendaarsete raadiohäälte käejäljed kuulsuste galeriisse

Kirke Ert
, kultuuriajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Legendaarne raadiohääl Helgi Erilaid.
Legendaarne raadiohääl Helgi Erilaid. Foto: Ülo Josing

Neljapäeval, 15. detsembril kell 13 kogunevad telemaja fuajeesse legendaarsed raadiotöötajad, et jäädvustada oma käejäljed kuulsuste galeriisse.

Oma käejäljed jäädvustavad betooni Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia laureaadid Kaja Kärner, Ivan Makarov ja Indrek Treufeldt ning armastatud raadiohääled Helgi ja Tõnis Erilaid ning Riina Eentalu. Nende häältega on üles kasvanud mitu põlvkonda raadiokuulajaid.

Pidulikul hetkel on kohal Eesti Ringhäälingumuuseumi juht Juhan Sihver, kes räägib ringhäälingu suure sünnipäeva eel lugusid raadio olulisematest sündmustest aastakümnete vältel, samuti saab näha mitmekülgseid videokatkeid tööst 90-aastaseks saavas Eesti ringhäälingus.

Betooni jäädvustatud käejäljed leiavad koha telemaja (Gonsiori 27) fuajee seinal, kus on väljapanek legendaarsete ning märgiliste ringhäälingutöötajate käejälgedest.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles