Kuula: Haloo Helsinki! uus singel on «Hulluuden Highway»

Haloo Helsinki!

FOTO: Marek Sabogal

Soome praeguse aja populaarsemaid bände Haloo Helsinki! avaldas täna uue singli «Hulluuden Highway», mis on ühtlasi nende uue, 10. märtsil ilmuva albumi nimilugu.

Uus kauamängiv on salvestatud Berliinis, legendaarses Hansa Studios ning sellelt leiab ka Soome raadiote enimmängitud lugude edetabeli mitmenädalase esikohaloo ja albumi esimese singli «Rakas».

«Oleme sellele loole andnud 110%! Lugu on mitmekülgne tervik oma halastamatu maitsekuse ja tugeva tekstiga. Loo modernsed elemendid on küll olnud alati osa meie muusikast, aga paljusid see pala ilmselt üllatab,» kommenteerisid loo autorid, kitarristid Jere Marttila ja Leo Hakanen.

«Sellel «hulluse kiirteel» on aeg-ajalt tunne, et keegi ei hooli ning keegi ei ole kellelegi piisav, kõikjal valitseb kaos. Seetõttu on mõnikord mõistlik võtta aeg maha ja hingata,» rääkis sõnade autor, bändi laulja Elli Haloo.

Haloo Helsinki! läheb uue albumiga turneele, mis algab kahe kontserdiga Tallinnast, Saku Suurhallist 24. ja 25. märtsil. Kevadisel turneel antakse kokku 11 kontserti.

Haloo Helsinki! – Hulluuden Highway turnee:

24.03. Tallinn, Saku Suurhall
25.03. Tallinn, Saku Suurhall
7.04. Vuokatti, Holiday Club
8.04. Lahti, H16 Live Klubi
14.04. Jämsä, Himos Arena
15.04. Seinäjoki, Rytmikorjaamo
27.04. Tampere, Pakkahuone
28.04. Tampere, Pakkahuone
29.04. Tampere, Pakkahuone
5.05. Turu, Logomo
6.05. Hämeenlinna, Aulanko Areena

Haloo Helsinki! on Soome praeguse aja populaarsemaid bände. Pärast kaht väljamüüdud kontserti Hartwall Areenal 2015. aasta sügisel võeti aeg aastaks maha. Haloo Helsinki! on välja andnud viis albumit, mida on müüdud üle 250 000 koopia.

Bändi lugusid on erinevates keskkondades kuulatud üle 80 miljoni ja muusikavideosid vaadatud üle 45 miljoni korra. Nad on saanud kuus Soome muusikaauhinda Emma, kümme nende lugu on olnud raadiojaamade enim mängitud lugude edetabeli esimesed ning nad on andnud üle 650 kontserdi.

Bändi tuntumad hitid on näiteks «Rakas», «Beibi», «Kuussa tuulee», «Pulp Fiction», «Vihaan kyllästynyt», «Kiitos ei ole kirosana», «Huuda!», «Maailman toisella puolen», «Vapaus käteen jää» ja «Maailma on tehty meitä varten».

Tagasi üles
Back