K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ugalas on emadepäev

Kultuuritoimetus
Facebook Twitter
Comments
Kadri Lepp
Kadri Lepp Foto: Elmo Riig / Sakala

Reedel, 17. veebruaril toimub Ugala black box'is viimane esietendus, lavale jõuab teatri dramaturgi Liis Aedmaa kirjutatud ja lavastatud lugu «Emadepäev», kus mängivad Jaana Kena, Kadri Lepp, Triinu Meriste, Terje Pennie.

«Emadepäev» on heitlik, paiguti naerma ja paiguti hulluks ajav lavastus täis kraaklemist, rõõmu, nuttu, armastust, ürgvarajasi hommikuid ja hirmhiliseid õhtuid, kõikjal vedelevaid mänguasju, pähekulunud lastelaule, ebaõnnestunud sünnipäevatorte ning lõputuid muusikakooliaktuseid. 

Keskmine ema vastab ühe päeva jooksul kuni kolmesajale oma laste esitatud küsimusele. See teeb umbes 18 küsimust tunnis. Aga millal emad oma küsimusi küsida saavad? Kelle poole neil on pöörduda? Google’i, netifoorumite, lastekasvatusõpikute, sõbrannade, oma emade? Ugala teater otsustas pöörduda publiku poole ja rääkida asjadest nii, nagu need on. Ausalt ja ilustamata. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles