R, 9.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Juhan Paadam kirjutas raamatu

Kultuuritoimetus
Facebook Twitter
Comments
Juhan Paadam.
Juhan Paadam. Foto: Marina Pushkar

Ilmunud on raamat «Estonia, 12 points! Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist», milla autoriks on Juhan Paadam. 

Juhan Paadam tunnistab, et äsja müüki jõudnud raamat «Estonia, 12 points! Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist» on pikalt settinud. Autori sõnul sai kaante vahele vaade televisiooni tegemisse seestpoolt, mida seob keerulise ja ühe suurejoonelisema rahvusvahelise telesaate valmimise kogemus ühe tiheda aasta jooksul Eesti Televisioonis. 

«See on kogum tervikuks põimitud mälupilte, tagasivaateid ja hinnanguid 15 aasta tagustele sündmustele Eurovisioni lauluvõistluse ETV produktsioonitiimilt, ekspertidelt ja meie ideede teoks saamisele kaasa aidanud inimestelt. 

Raamat, mis kajastab vaid kildu Eesti Televisiooni ajaloost ja suures plaanis ka tema rolli Eesti integreerumisel Euroopasse, kõneleb vaimsusest, loomingulisusest ja professionaalsusest erakordses meeskonnatöös. See on minevikku meenutav ja tulevikku vaatav austusavaldus teletegijatele ja muusikutele, kõigile asjaosalistele ekraani taga, ekraanil ja ekraanide ees ning unelmate tiimile, kelle sarnast ma oma pika telekarjääri jooksul rahvusvahelisel telemaastikul kohanud ei ole.»

Foto: Raamat

Raamatu «Estonia, 12 points! Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist» kirjastas Hea Lugu.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles