Londonis sellisest festivalist osa võtta oleks keeruline, sest ainuüksi liikumine ühest kontserdipaigast teise võtab tunde. «Tallinn on väga hea kompaktne linn, mis võimaldab, festivalikava näpus, ühest kohast teise jalutada. See võtab ära ka pinge, kui oled sattunud esinemisele, mis sind nii väga ei paelu, sest alati on lähedal mõni muu kontsert, kuhu saab edasi liikuda,» räägib Sildna.
Siin aitab hädast välja ka TMW tasuta äpp, mis näitab nutitelefoniomanikule lähima kontserdipaiga, kuhu edasi liikuda. Sildna ise postitab sotsiaalmeediasse igal hommikul eeloleva päeva parimaid hetki. Samuti on mõistlik jälgida, mis toimub kodulehe uudiste rubriigis, kus päevakohased tähtsamate ürituste postitused inimestele abiks peaksid olema.
«Lisaks Postimehe kodulehel olev teemapesa. Nii et orientiire jagub. Julgen lubada, et kui see kõik mõttega läbi töötada, hakkab pilt selginema. Ise olen tähele pannud, et aitab ka sõprade-tuttavate või mõnes söögikohas kõrvallauas istuvate võõrastega suhtlemine – nõuandeid ja soovitusi jagatakse lahkelt,» naerab Sildna.
Ta lisab, et see ongi tänapäeva dilemma: kogu info on näiliselt kättesaadav, samas on seda nii palju, et haldamine on keeruline. «Meil on palju võimalusi ja see on fantastiline, samas tekitab see segadust ja frustratsiooni, kuidas selles orienteeruda. Tegevuste kvaliteet ja sisu sõltuvad sellest, kuidas otsusele kriitiliselt otsa vaadata. Selleks et uutest muusikategijatest ja kultuurinähtustest teada saada, ei ole ehk palju need mõned minutid kord aastas kulutada, et festivali süveneda. Kogemus uute lemmikute leidmise näol on seda kindlasti väärt.»