P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaata, mida pakub TV3-e sügishooaeg

Merilin Mändveer
Facebook
Comments
Foto: TV3

TV3 juba teab, kuidas televaataja meelt lahutada. Sel sügisel pakub kanal lisaks meelelahutusele ka paraja annuse müstikat. Vii end kurssi, millega TV3 vaatajat sügisel üllatab.

Müstiline saade «Hüpnotisöör» alustab oma uut hooaega - see oli erakordne suvi, mil paljud vabatahtlikud said proovida salapärase hüpnoosi uskumatut mõju, sest Marissa võimetest sattus vaimustusse tuhandeid inimesi. Kuidas on see võimalik, et keegi võib panna kelle iganes tegema mida iganes? Uued hämmastavad katsed juba septembris!

Hüpnotisöör Marissa/ Foto:
Hüpnotisöör Marissa/ Foto: Foto: TV3

**

Taas on aeg teha võimatu võimalikuks ja kohtuda vanade lemmikutega kõige lõbusamal moel! Alustab meeleolukas laulu- ja paroodiashow «Su nägu kõlab tuttavalt» oma 6. hooajaga!  Uus hooaeg tõotab tulla varasematest veelgi üllatavam, sest kõik kaheksa andekat ja armastatud artisti on täiesti uued talendid, kes rahvast oma paroodianumbritega sügisel naerutama hakkavad. 

**

Padjaklubi tšikid on tagasi oma pööraste seiklustega! Uuel hooajal saavad padjakatest talutüdrukud ning neid sunnitakse tööd tegema rohkem, kui kunagi varem, sest kuri talupealik Irja hoiab silma peal! Miski ei valmista neid ette aga selleks, et talus pole ei elektrit ega isegi vett!  Ootamatult selgub, et elu maal on siiski võimalik!  Otseloomulikult saavad siit alguse uued supernaljakad olukorrad ja peadpööritavad seiklused.
 

Padjaklubi/ Foto:
Padjaklubi/ Foto: Foto: TV3

**

Sel sügisel alustab Katrin Lusti autorisaade «Kuuuurija» juba oma 4. hooajaga. Uus hooaeg saab olema erakordselt põnev, sest saatejuht on pühendanud terve suve uute lugude otsimisele. 

Korda on saadetud palju valguskartvat ja Lust plaanib need teod ka päevavalgele tuua. Lust sukeldub elu varjupoolele, et tuua vaatajani inimlikult valusad ning kõige uskumatumad lood. 

Katrin Lust lubab televaatajatele, et sügishooaeg saab olema metsik: «Viime vaatajad otse sündmuste keerisesse, väga palju actionit – see pole film – see kõik juhtub päriselt!»

Katrin Lust, Kuuuurija/ Foto:
Katrin Lust, Kuuuurija/ Foto: Foto: TV3

**

Iga sõna õige mehe suus on tugevam kui mõõk! Siin pole püha ükski küsimus ega kättesaamatu ükski saatekülaline. Alustab uut hooaega «Kolmeraudne».

Mihkel Raud, Kolmeraudne/ Foto:
Mihkel Raud, Kolmeraudne/ Foto: Foto: TV3

**

On aeg pakkida varustus ning käivitada mootorid, et suunduda ääretu Siberi südamesse, kus asub imeilus Baikali järv. See teekond läbi Venemaa on tulvil põnevaid seiklusi, hingematvalt kaunist loodust ja parajat annust vene elu uskumatut absurdi. Uus reisisaade «Reis Siberi südamesse: Baikal» on saade, kus 8-liikmeline reisiseltskond sõidab kahe eriettevalmistuse läbinud maasturiga ringi ümber Baikali järve Venemaal. Lisaks lummavale loodusele, «Võimalik vaid Venemaal» situatsioonidele, šamaanidele ning toredatele kohalikele, pakub uus saatesari põnevust ning pingsaid olukordi. Lõbusas tempos kajastatakse seiklust, laagriõhtuid, väljakutseid ja palju muud! 

Reis Siberi Südamesse: Baikal/ Foto:
Reis Siberi Südamesse: Baikal/ Foto: Foto: TV3

**

Alustab taas saatesari «Minu imeline muutumine», mis on aastate jooksul kinkinud kümnetele inimestele uue, parema välimuse ja saatuse. Vaatajad on kaasa elanud hämmastavatele lugudele ja jalustrabavatele muutmistele. 

**
Niisama ääretu kui on meie armas naaberriik idas, niisama põhjatu on ka selle kodanike võime sattuda kõige uskumatumatesse olukordadesse. See on show, mis kirjutab ennast ise ja mille lõppu pole näha mitte kunagi! «Võimalik vaid Venemaal» eriti lõbus värske hooaeg stardib juba septembris!

Erkki Sarapuu, Võimalik vaid Venemaal/ Foto:
Erkki Sarapuu, Võimalik vaid Venemaal/ Foto: Foto: TV3

**

Sel sügisel alustab TV3-s uus ja avameelne tõsielusari «Me saime lapse» koos blogija Malluka ja nelja vahva Eesti perega.

Viis julget eesti noort naist ja nende elukaaslased toovad sel sügisel ekraanile oma lapsesaamise loo. Siin on palju vaeva ja valu, kõhklusi ja kahtlusi, kuid veelgi rohkem rõõmu ja õnne ning meid kõiki hingepõhjani liigutavaid emotsioone. Nad on esimesed inimesed Eestis, kes toovad nii julge avameelsusega ekraanile oma lapsesaamise loo. Staarblogija Mallukas ja tema elukaaslane Kardo, hiidlased Birgit ja Tõnis, kassapidaja Linda ja laotööline Mario, õmbleja Riina ja logistik Madis ning joogaõpetaja Karina. Kuidas kulgeb sünnitus ja millisteks kujunevad 5 uue ilmakodaniku esimesed elukuud?

**

On üks kontor, kus töö ei lõpe kunagi, sest kurjategijate fantaasia on piiritu. Kuid pole lootustki, et nende jubedad teod jääksid karistamata, sest kõige osavamad Eesti detektiivid on otse loomulikult neist veelgi nutikamad. Kättemaksukontori uus, eriti peadpööritav hooaeg alustab juba septembris.
 

Kättemaksukontor/ Foto:
Kättemaksukontor/ Foto: Foto: TV3

**

Kellele ei meeldiks üllatused? Eriti siis, kui töötad pensioniametis halli mutrikesena. Kuid kui ühel päeval toob saatus sulle teate, et oled saanud lillepoe omanikuks, kus askeldab taimehull Kristofer Robin ja mida külastavad ülimalt kummalised kliendid, siis mida sa küll teeks? Eriti hästilõhnav uhiuus komöödia «Lillepood» Ago Andersoni ja Ivo Reinokiga puhkeb õide juba septembris!

**

Lisaks põnevale «Eesti selgeltnägija tuleproovile» pakub müstikat ka uus kodumaine põnevussari «Merivälja». 

Uues müstilises põnevussarjas saabub Meriväljale tööle nooruke tütarlaps Karin, et hakata hooldama ratastooli aheldatud kõnevõimetut meest, kuid ootamatult selgub, et Karinil on täita hoopis teistsugune ülesanne. Tegevus toimub tormiliste üheksakümnendate lõpul ja käivitub põnev ja müstiline sündmuste ahel, et lahendada Merivälja mõistatus, mille niidid viivad paljude inimeste varjumaailmadesse ja saladusliku maavälise objekti tegeliku olemuseni.

Kodumaises põnevusseriaalis löövad kaasa Eesti tippnäitlejad ja uued tõusvad tähed – Merle Palmiste, Argo Aadli, Andrus Vaarik, Olav Osolin, Tarvo Krall, Maria Avdjushko, Lauli Otsar, Andres Lepik ja paljud teised. Sarja stsenarist on Indrek Hargla ja režissööri Triin Ruumetit teavad vaatajad kinolinal olnud filmi «Päevad, mis ajasid segadusse» režissöörina. «Merivälja» teeb eriliseks ka spetsiaalselt sarja jaoks kirjutatud muusika, mille on loonud noor talent Taavi Aavik.

Argo Aadli, Merivälja
Argo Aadli, Merivälja Foto: TV3

**

Kohtume juba septembris! Ikka TV3-es. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles