Kultusbänd Guns N' Roses esineb Tallinnas

Guns N'Rosesi solist Axl Rose ja kitarrist Slash Friends Arenal Stockholmis 29. juunil.

FOTO: Reuters/ScanPix

Kultusbänd Guns N' Roses esineb järgmise aasta suvel, 16. juulil Tallinna Lauluväljakul. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis. 

Bänd annab massiivse kolmetunnise show, esitamisele tulevad kõik bändi rokihitid ning ballaadid. 

Piletid tulevad müügile neljapäeval, 16. novembril 9.00, kuid Live Nation kontsertklubi liikmed saavad neid osta juba teisipäevast. 

Guns N’ Rosesi taasühinemisturnee «Not In This Lifetime» sai alguse 2016. aastal ning selle kontsertidest on jõudnud osa võtta juba mitu miljonit inimest. Tuurist on saanud aasta edukaim rokkturnee ning 2018. aasta suvel jõuab Guns N’ Roses esmakordselt ka Eestisse.

Lauluväljaku laval astuvad 16. juulil üles laulja Axl Rose, kitarristid Slash ja Richard Fortus, bassimängija Duff McKagan, klahvpillimängijad Dizzy Reed ja Melissa Reese ning trummar Frank Ferrer.

Kolmetunnise show raames tulevad esitlusele Guns N’ Rosesi kõik suuremad rokihitid ja ballaadid, sealhulgas «Welcome to the Jungle», «Live and Let Die», «Sweet Child O' Mine», «Estranged», «You Could Be Mine», «November Rain», «Knockin' on Heaven's Door», «Don't Cry», «Chinese Democracy», «Paradise City» ja paljud-paljud teised.

Korraldajad paluvad tähelepanu pöörata sellele, et Tallinna Lauluväljak ei ole kummist ning selliste suurte välikontsertide puhul nagu ka Guns N’ Roses, mahub sinna vaid piiratud arv inimesi, mis on tingitud nii show produktsioonist kui ka artisti turvanõuetest. Rammsteini suvisele showle müüdi näiteks kümneid tuhandeid pileteid ära vaid mõne nädalaga.

Seega palutakse kindlasti arvestada, et ka 2018. aasta suurimale kontserdile müüakse vaid kindel arv pileteid. Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.

Tagasi üles