Eestisse tuleb uus telekanal

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Epic Drama telekanalil on võimalik vaadata telesarja "The Restaurant"

FOTO: Kaader sarjast

Viasat Worldi ja Telia Eesti kokkuleppe tulemusena on 1. jaanuarist Eesti telemaastikul saadaval uus telekanal Epic Drama.

Epic Drama on Eestis vaadatav alates 1. jaanuarist Telia TV teenuse klientidele. Kanal on esialgu kättesaadav lisakanalite ja vene lisakanalite paketi tellijatele. Lisakanalite paketti saavad kliendid vaadata 31. jaanuarini tasuta. Pakkumine kehtib neile, kes tellivad lisakanalite paketi detsembrikuu jooksul. Rohkem infot kampaania kohta saab Telia kodulehelt.

Viasat Worldi president ja tegevjuht Irina Gofman kommenteerib: «Meile teeb suurt rõõmu, et suur osa meie võtmeoperaatoritest üle Euroopa telekanali oma võrkudesse lisavad. See näitab, et meil on ühine eesmärk soovida mõista, mida meie vaatajad tahavad ning siht neile seda ka pakkuda. Me oleme kindlad, et Epic Dramat saadab edu ja see eristub selgelt teistest kanalitest, pakkudes vaatajale maailmatasemel draamat 24/7 sõltumata ajahetkest ja asukohast. Kanali käivitamine on iseseisva ringhäälinguorganisatsioonina meie kiire reageering sellele, mida televaatajad ja partnerid on oodanud ning muidugi soovime ka suurendada üldist katvust ja vaatajaskonda.»

Epic Drama sisaldab üle 600 tunni kõrgresolutsioonis (HD) ajastudraama sarju, mis pärinevad kõikjalt maailmast ning mille tootmiselt kokku ei ole hoitud. Lisaks on enamik programmist värskem kui kolm aastat. 2/3 programmist on pärit Suurbritanniast ja Euroopast, mida täiendavad silmapaistvad sarjad, mis on toodetud Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Austraalias. Sarjade nimistust võib leida mainekad nimed nagu «Harlots», «Mr Selfridge» ja «Poldark» (ITV Studios Global Entertainment); «The Miniaturist» (All3media International); «The Restaurant» ja «Versailles» (Banijay Rights); «Borgia», «Copper» ja «A Letter for Evita» (Beta Film) ning «Turn» ja «Klondike» (Entertainment One (eOne)).

Epic Drama sihtrühmaks on üle 25-aastased naised ja mehed, kuid kanal peaks midagi pakkuma kõikidele draamafännidele, võimaldades ööpäeva läbi ligipääsu alažanridele nagu krimi ja müsteerium, klassikaline kirjandus, poliitika ja võim, sõda, seiklus, ajalugu ja fantaasia. Viasat World jätkab läbirääkimisi teiste operaatoritega, et Epic Drama kättesaadavust veelgi suurendada.

Tagasi üles