Harglalt ilmus uus raamat

Kultuuritoimetus
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Indrek Hargla
Indrek Hargla Foto: Jaanus Lensment / Postimees / Scanpix

Indrek Hargla uus raamat «Kolmevaimukivi» koondab tema päris uusi tekste, mis on kirjutatud just selle kogumiku jaoks, ning viimase aja jutuloomingu paremikku, millest näiteks «Tammõküla viljakuivati» on võitnud Eesti ulmeauhinna ja põnevusjutt «Suvitusromaan» on ilmunud ajakirjas Looming.

See on mitmekesine kogumik, milles leidub nii fantasy-seiklust (lühiromaan «Mirabilia saladus»), etnoainelisi õudusjutte («Kolmevaimukivi» ja «Jõulujõud»), klassikaline krimilugu kosmoselaevas («Per homicidium ad astra»), üllatavaid vaatlusi Eesti ajaloost («Clemens Fellinus, Rex Estonicum») ja tulevikust («Osariigi Presidendi kohtumine»). Lugeja kohtub siin mitmete tuntud ajalooliste tegelastega, nagu näiteks Lehola Lembitu, Harald Keres, Albert Einstein, Antoine de Saint-Exupéry, Gustav Naan, Isaac Asimov ja Läti Hendrik ning üle tosina aasta astub üles ka Hargla üks kõige kuulsamaid kangelasi pan Grpowski.

«Kolmevaimukivi» on 425 lehekülge ja raamatu on kirjastanud kirjastus Raudhammas.

Viimane Hargla kogumik «Suudlevad vampiirid» ilmus 2012. aastal, sellest on tehtud kordustrükk ja seda on müüdud üle 2500 eksemplari.

Indrek Hargla uus raamat «Kolmevaimukivi».
Indrek Hargla uus raamat «Kolmevaimukivi». Foto: Raamat
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles