N, 28.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Hard Rock Laager 2018 avalikustas kõik tänavused artistid

Kultuuritoimetus
Facebook
Comments
Hard Rock Laager
Hard Rock Laager Foto: Toni Läänsalu

29. ja 30. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja kõik tänavused esinejad. Eesti raskemuusikasõprade aasta suursündmus toob publikuni traditsiooniliselt kahel päeval ja kahel laval kokku 22 artisti, neist pea pooled välisriikidest.

Tänavusel festivalil astuvad üles gooti- ja alternatiivmetali hiiglane Lacuna Coil (ita), Austraalia metalcore kuningas Parkway Drive, legendaarse repertuaariga I Am Morbid (usa), alistamatult massiivne Crowbar (usa), hämmastavalt ärritav Kurjam ning oma värskeima loomingu toovad publikuni Kosmikud.

Lisaks eelnevatele bändidele saab näha ning kuulda veel järgnevaid tegijaid: In The Woods (nor), Saille (bel), Ajattara (fin), Dying Gorgeous Lies (ger), Blinded Memory (lat), Eversin (ita), Talbot, Must Hunt, Signs Of Execution, Deceitome, Portread, Horror Dance Squad, Mang Ont, Aghor, Intrepid ja Bestia.

Festivali peakorraldaja Kaido Haavandi sõnul võib seniste ettevalmistustega kindlasti rahule jääda. «Viimaste artistide kinnitamine on kui kerge vahefiniš, mille järel algab ürituse tehnilise poole viimistlemine. Bändide lõplik nimekiri paneb heameelest muhelema - Laager meenutab aasta aastalt aina enam märksa suuremate festivalide pakutavat ja huvi meie tegemiste vastu kasvab järjekindlalt ka piiri taga. Kõik märgid vihjavad tänavu rekordilisele külaliste arvule.»

Müstilise Uexküllide aadlisuguvõsa kalmistu ümbruse vallutavad igal suvel tuhanded raskemuusikafännid – nii on see olnud juba 16 aastat.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles