L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Hiiumaal algab tantsumuusikafestival Kalana Saund

Kultuuritoimetus
Facebook
Comments
Kalana Saundi DJ-telk
Kalana Saundi DJ-telk Foto: Merilin Mändveer

26. – 29. juuli toimub elektroonilise- ja tantsumuusika festival Kalana Saund. Festival saab avalöögi täna õhtul kell 18.

Kokku astub Hiiumal Sõru sadama paadikuuris ja selle ümbrusesse rajatavatel lavadel neljal päeval üles rohkem kui 50 artisti ja DJd Eestist ja välismaalt.

Välisartistidest pakuvad kuulajatele muusikast uut ja vana Lone (Inglismaa), Dasychira (Lõuna-Aafrika), MD James (USA), Kisling (Austria), Jacob Samuel (Inglismaa), Jimmy Winkles (Inglismaa) ja Tapes & Ann (Rootsi-Inglismaa).

Eesti esinejatest annavad oma panuse festivali Lu:k, Ajukaja & Nikolajev, Benzokai, Blasfemen, Cubus Larvik, metabora x a.alexa, m.m.rty, Tsantser, Rene Köster, Thing, Regret, Mustad Noodid, Eiki Nestor, Lill Slim, Katja Adrikova, East & West, Haigla peo eestvedajad Ats, Kris ja Jan, Madis Nestor jpt.

Kalana Saundi korraldajad on plaadifirma Porridge Bullet pidajad, DJd ja muusikaajakirjanikud Raul Saaremets ja Siim Nestor.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles