T, 31.01.2023

Intsikurmu Festival pühendab muusika Eesti Vabariigi juubelile

Kultuuritoimetus
Intsikurmu Festival pühendab muusika Eesti Vabariigi juubelile
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Intsikurmu Festival 2018
Intsikurmu Festival 2018 Foto: Pressimaterjalid

3.–4. augustini toimub Põlvamaal Intsikurmu Festival, mis on tänavu pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. 

Kolmel laval astub üles enam kui 30 artisti nii Eestist kui ka välismaalt. Samuti on metsapargis avatud kunstiinstallatsioonid, metsarestoranid ning lasteprogramm Lastekurmu.

„Kuna EV100 tähistamisel on fookuses lapsed ja noored, siis on tänavusel Intsikurmul pandud erilist rõhku lasteprogrammile Lastekurmu. Väiksemaid juubelisuve nautlejaid ootavad töötoad, metsajooga, ühine toiduvalmistamine ja palju muud põnevat,“ selgitas Riigikantselei EV100 programmi juht Maarja-Liisa Soe.

Juubeliaastal on festivali välismaised esinejad Kiasmos, Big Freedia, Ghostpoet, Conner Youngblood, Antoha MC, Suff Daddy & The Lunchbirds ja Clap Your Hands Say Yeah. Kodumaistest muusikutest astuvad üles jazzitalent Kadri Voorand koos kitarrist Andre Maakeriga, Rasmus Rändvee, Maarja Nuut & HH, armastatud laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens, Meisterjaan, reket ning paljud teised.

Atmosfäärifestival pakub lisaks muusikaprogrammile heli-, valgus- ja videoinstallatsioone, mida võib leida ürgse metsapargi sügavusest. Varasemast rohkem on oodata tänavakunsti. Mõlemale festivaliõhtule paneb punkti öödisko. Maitseelamuste  pakkumiseks on festivalil tänavatoiduala ja lauateenindusega metsarestoranid.

Festivali väravad avatakse mõlemal päeval üks tund enne esimese kontserdi algust. Lisainfo Facebookis ja Instagramis.

Märksõnad
Tagasi üles