Ilmub raamat sisearhitektuuri põhitõdedest

Vorm ja konstruktsioon sisearhitektuuris

FOTO: Lääne-Virumaa Keskraamatukogu

EKA Kirjastuselt ilmub Graeme Brookeri ja Sally Stone’i raamat «Vorm ja konstruktsioon sisearhitektuuris», mis on sarja «Sisearhitektuuri põhitõed» 1. köide. Raamatu tõlkis Katrin Kask ja keeletoimetas Tiina Hallik.

Raamat uurib viise, kuidas hoone ehituslik konstruktsioon interjööri kujundamist mõjutab. Raamat käsitleb ka selliseid füüsilisi tegureid nagu valgus ja orientatsioon, hoone kontekst ning säästlikkus. Nende osas pakutakse välja interpretatsiooni, hindamise ja kasutamise meetodid ning analüüsitakse nende mõju sisearhitektuurile ja hoonete ümberkujundamisele

«Sisearhitektuuri põhitõed» on raamatusari, mis tutvustab sisearhitektuuri ja selle aluseks olevaid põhimõtteid. Peamisi teooriaid täiendavad kaasaegsete sisekujunduste detailsed analüüsid, mis teevad ilmuvast raamatust käsiraamatu nii sisearhitektuuri- kui arhitektuuritudengitele, samuti ehitusinseneridele ja kinnisvaraarendajatele ning kõigile lugejatele, kes on sellest alast huvitatud. Sarja 2. köide «Kontekst + keskkond» ilmus eesti keeles 2016. aastal.

Raamatut esitletakse neljapäeval, 20. septembril kell 17.30 EKA uue maja südamiku (A-korpus) 4. korrusel.

Graeme Brooker on Royal College of Art sisearhitektuuri osakonna juhataja, Sally Stone töötab õppejõu ja programmijuhina Manchesteri Arhitektuuriülikoolis.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles