K, 31.05.2023

Kanal 2 alustab täna uue koomilise draamasarjaga

Kultuuritoimetus
Facebook Twitter
Comments
Grete Paia teleseriaalis «Teine võimalus».
Grete Paia teleseriaalis «Teine võimalus». Foto: Konstantin Sednev

Täna, teisipäeval, 25. septembril kell 21.30 jõuab Kanal 2 ekraanile lustakas ja täiesti uudses formaadis üles filmitud kodumaine lõbus draamasari «Teine võimalus», mille peaosades mängivad Ain Mäeots, Elina Reinold, Egon Nuter ja Grete Paia.

Sarja režissööri Rasmus Merivoo pöörase huumorimeele tõttu on oodata veelgi pöörasemat telesarja. «See on sari sellest, kuidas väikese küla elanikud otsustavad oma küla päästmiseks osaleda tõsielusarjas, millest omakorda valmib saade, kuidas nad seda reality-saadet filmisid,» püüab Merivoo lahti seletada sarja mitmekihilisust.

Sarjas osalevate näitlejate nimekiri lubab tõeliselt kvaliteetset meelelahutust. Kaasa löövad Egon Nuter, Ain Mäeots, Indrek Ojari, Elina Reinold, Riina Maidre, Markus Dvinjaninov, Liina Tennosaar, Indrek Taalmaa, Tõnu Kilgas ja paljud teised. Oma näitlejadebüüdi teeb lauljatar Grete Paia.

Ka sarja tootjad on oma-ala tipptegijad, nagu draamaseriaali «Õnne 13» stsenarist Andra Teede, internetis miljoneid vaatamisi saanud lühifilmi «Tulnukas» režissöör Rasmus Merivoo ja produtsendid Maarek Toompere ning Tarmo Kiviväli («ENSV», «Suur komöödiaõhtu», «Eesti mäng», «Rahvabänd» jpm).

Sarja keskmes üks Tuleviku küla, mis on tööpuuduse ja väheneva elanikkonna tõttu muutnud täielikuks perifeeriaks ning mida ähvardab häving. Ainus, mis võib selle elanikud päästa väljasuremisest, on osalemine rajus tõsielusarjas. Telesära taga on aga hoopis midagi muud, kui ekraanilt paistab...

«Teine võimalus» hakkab Kanal 2 eetris olema teisipäeviti kell 21.30, kohe pärast politseisaadet «Krimi».

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles