Kas kujutate ette, et Tallinnas oleks ööklubi, kuhu saavad sisse vaid valitud? Studio 54 ustest sisenesid need õnnelikud, kes klubi omanike ja turvameeste arvates peole sobisid – ilusad, kuulsad ja «omad inimesed». Studio 54 öid külastasid maailmakuulsad staarid, nagu näiteks Elton John, Liza Minelli, Andy Warhol, David Bowie, Elizabeth Taylor, Salvador Dali, Donald Trump, John Travolta ning Michael Jackson. Viimane sõnas filmis: «Mulle meeldib Studio 54 atmosfäär. See on koht, kuhu saad põgeneda ning end lihtsalt vabaks lasta.». Klubis pidutsenud kuulsustest lisati galerii ajalehtedesse, mis kasvatas koheselt suuremat uudishimu ning tungi Studio 54 külastamise vastu. See oli klubi, kuhu tuldi kohale kõikjalt maailmast. Miks? Sest kõik olid kohal ning nagu filmis kõlas: «Kui sind ei olnud Studio 54-s, siis ei lastud sind sealt arvatavasti sisse.».
Mis võis olla peale eliidi kohalolu ning maailmatasemel DJ-de Studio 54 tõmbenumbriks? Tõeline «entertainment» ehk meelelahutus, mida Eesti klubid kindlasti näinud pole. Film näitab kaadreid erinevatest performance’itest, külalistele mõeldud šampanjalaadungitest, teatrishowdest, poolpaljastest ilusatest inimestest ja isegi hobusest keset klubi. Studio 54 ei pakkunud vaid ilu, muusikat, meelelahutust ja tantsu, vaid ka kultuurielamust.
Kas Studio 54 ja meie Tallinna underground ööklubid on kuidagi sarnased? Filmist jäi kummitama mõte: «Me lihtsalt tantsisime ja olime kõik omavahel sõbrad – tähendab, mina ei tundud neid ja nemad mind, aga meid kedagi ei huvitanud see.» See idee iseloomustab seda subkultuuri ka Tallinnas. Kõik justkui teavad kõiki, mis ühendab koos muusikaga inimesed kokku ning sellisel juhul pole vahet kas pidu toimub Sveta baaris, Kopli 2-es, HALLis, Erinevate Tubade Klubis, Paar Veinis või Naganagas. Siiski, neid kohti on jäänud Tallinnas äärmiselt väheseks, kus Studio 54-laadsed üritused üldse toimuda saaksid.