Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Dokumentaalfilm «Tuulte tahutud maa» on nüüd DVD´l ja Blu-ray´l

Kaader filmist "Tuulte tahutud maa". FOTO: Wildkino

Suurejooneline loodusfilm «Tuulte tahutud maa» on mitmekordselt purustanud senised dokumentaalfimide vaatajarekordid Eesti kinodes ning nüüd on film saadaval ka DVD ja Blu-ray formaadis.

Film on kinodes püsinud juba 12 nädalat. Hetkeseisuga on filmi vaatamas käinud ligi 41 000 kinokülastajat, millega mahub «Tuulte tahutud maa» 2018. aasta 15 vaadatuima filmi hulka ning on läbi aegade enim vaadatud Eesti dokumentaalfilm kinodes.

«Selline tulemus on selge märk sellest, et eestlane armastab meie kaunist loodust ja oskab kõrgelt hinnata oma kodumaa ilu, mis teeb südame soojaks ja on kindlasti suur tunnustus meie aastatepikkusele pühendumisele antud filmi juures,» tänab kõiki filmi seniseid vaatajaid režissöör Joosep Matjus.

Lisaks DVD-le on film saadaval veelgi parema pildi- ja helikvaliteediga Blu-ray formaadis, mis toob paremini esile just selle filmi pildilise ilu.

Filmi produtsendid on Riho Västrik, Katri Rannastu, Atte Henriksson. Loodushelid lindistas Veljo Runnel, originaalmuusika kirjutas ansambel Eeter. Filmi tootja on WildKino.

Tagasi üles
Back