Vaata punkansambli Tabloited uut videot

Tabloitedi kitarrist Mart Niineste.

FOTO: Fedor Lavrov

Punkansambel Tabloited rikastab inimkonda järjekordse muusikavideoga. Sedapuhku on liikuv pilt monteeritud külge palale «Tema tantsib», mis on pärit pundi mullu detsembris ilmunud teiselt kauamängivalt «Ekstaole». Bändi sõnul seekord laul vähemalt ei kriibi  kuulaja kõrva, sest pala esitab Hanna Parman.

«See oli hea pop-punk väljakutse,» põhjendab Go Away Birdist tuntud sinipäine lauljatar. «See oli üsna algusest selge, mida kinnitas ka loo demo kuulnud tuttav feminist, et antud tekstile annab õige mõtte naishääl ja kuna Hanna on üks ülivähestest meie naislauljatest, kellele pole punkmuusika võõras, siis nii ta läks ja nii ta jäi,» selgitab Tabloitedi kitarrist Mart Niineste solistivaliku omapoolseid tagamaid. 

Parman täiendab: «Ma arvan, et alates Miipi aegadest, kui esimest korda öeldi meie tehtu kohta punk (barbie-punk), olen tundnud mingit emotsionaalset sidet, et kuulun ühe jalaga ka sinna sisse, lisaks muidugi pidev sildistamine siniste juuste tõttu.» Lisaks on lauljatari elus olnud perioode, kus ta on kuulanud peamiselt just punkmuusikat.

Video enda kohta sõnab Niineste: «Võti on loos mainitud Vennaskonna kontsert. Miks mitte näidata musavideos hoopis teist bändi esinemas? Seda enam, et olin suve lõpus Kohtla-Järvel jupi Vennaskonna esinemist filminud. Ja kuna juhtumisi olin stuudios ka veidi Hannat ja loos viiuldanud Karl Kortsu filminud, lõikasin need kaadrid ka sinna sisse. Absoluutselt suvaline värk, aga samas klapib.»

Tabloitedi teine album «Ekstaole» ilmus 16. detsembril 2018. «Kuigi ta ei ilmunud ei vinüülil, kassetil ega CD-l, on ta kummatigi vastavate formaatide müügitabelite tipus,» imestab Niineste helikandja edu üle.

Tagasi üles