Trump Conception esineb nüüdsest nime all JT Conception

JT Conception.

FOTO: promo

Bassist Janno Trumbi poolt kokku kutsutud ja tema loomingut esitav 10-liikmeline gruuviorkester Trump Conception läbis mõne aja eest välise uuenduskuuri ning astub sel nädalal esmakordselt lavale uue nime alt – JT Conception. Bänd näitab ennast taas avalikkusele kahel järjestikusel õhtul: 22. jaanuaril kell 20 Tartu Erinevate Tubade Klubis ja 23. jaanuaril kell 20 Tallinna Erinevate Tubade Klubis.

Bändi koosseisu kuuluvad lisaks Janno Trumbile veel Pent Järve kitarril, Madis Muul klahvpillidel, Dmitri Nikolajevski trummidel, Caspar Salo löökpillidel, Danel Aljo tenorsaksofonil, Keio Vutt baritonsaksofonil, Johannes Kiik tromboonil ning Allan Järve ja Jason Hunter trompetitel.

JT Conceptionit peetakse oma täidlase bigbändiliku soundi ja intensiivse muusikalise energia poolest üheks võimsaimaks koosseisuks noores Baltikumi jazzis ning oma kolme tegevusaasta jooksul on ansambel saavutanud märkimisväärseid nominatsioone – Aasta Jazzansambel 2017 ja 2018 (Jazzkaar) ning Aasta Jazzalbum 2018 (Eesti Muusikaauhinnad).

Tagasi üles
Back