Ainulaadne latiinomuusika ansambel Los Nens tuleb Eestisse

Hispaania ja latiinomuusikat mängiv ansambel Los Nens.

FOTO: Promopilt

Märtsis tuleb Eestisse esmakordselt esinema Hispaania ja latiinomuusikat mängiv ansambel Los Nens. Showprogrammile lisavad särtsu erikülalised Tšiilist ja Kuubalt.

Ansambli solist Javier Fernández Cruz on pärit Madridist. Javier peab oma missiooniks tutvustada kõigile kogu maailma hispaaniakeelsete riikide ja piirkondade muusikalisi traditsioone.

Kokku annab Los Nens Eestis neli kontserdit – Tallinnas, Pärnus, Jõhvis ja Tartus. Kontserdid toimuvad VIVA LATINO tuuri raames, kuhu kuuluvad aegumatud hispaaniakeelsed laulud ja tantsud. Autentseid latiino helisid tekitavad akustiline hispaania kitarr, basskitarr, trompet, tromboon ja erinevad trummid.

Kuulda saab rumba-flamenko rütme, Hispaania folkmuusika helisid, Mehhiko boolero ja armastatud Argentiina tango meloodiaid. Ei puudu ka kuulsa Buena Vista Social Club'i repertuaarist pärinevad lood ning traditsioonilised Kuuba laulud tänapäevases võtmes.

Muusikalist elamust täiendavad showprogrammi erikülalised, kes näitavad külastajatele erinevaid Kuuba tantsustiile ning lavakunsti. Tutvustatakse ka autentseid Kuuba löökpille nagu klaves ja guiro.

Kontserdid toimuvad:  

1.03 Tallinnas Vene kultuurikeskuses

2.03 Pärnu kontserdimajas

7.03 Jõhvi kontserdimajas

8.03 Vanemuise kontserdimajas

http://

Tagasi üles
Back