K, 7.06.2023

Tallinn Fashion Week lendab sel kevadel linnapiirist kaugemale

Kristina Herodes
, Arteri ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Aldo Järvsoo selle kevade autorikollektsioon «Atlantis» on inspireeritud akvaariumist. FOTO: Tanel Veenre
Aldo Järvsoo selle kevade autorikollektsioon «Atlantis» on inspireeritud akvaariumist. FOTO: Tanel Veenre Foto: Tanel Veenre

Kolmapäeval läks lahti kohaliku moekunsti olulisim sündmus – Tallinn Fashion Week. Kolmapäevast reedeni Tallinnas ja laupäeval Tartus jõuab lavale Eesti moedisainerite tuliuus looming.

Kas moenädal on eeskätt moesündmus, kultuurisündmus või kõigi siitkandi hästi riietuvate inimeste kokkutulek? Kõike kolme korraga.

Kas moenädal on eeskätt moesündmus, kultuurisündmus või kõigi siitkandi hästi riietuvate inimeste kokkutulek? Kõike kolme korraga. Korralikku fantaasialendu ja põnevaid rõivavalikuid näeb nii moelaval kui publiku hulgas, ja mine võta kinni, kumb neist põnevam on. Fashionista’de seltskonnale on Tallinn Fashion Week hooaja tähtsündmus, kus näha ja nähtud olla. Heidame pilgu ees ootavale vaatemängule.

Esimese moekahuripaugu jagu uusi ideid lennutas kolmapäeval lavale Iris Janvier. Etendus toimus brändi tuliuues moestuudios Tornimäe 5. Just Janvieri etendused on mitme hiljutise TFW säravaimate seas ning väljapaistva loomingu eest on moemärk (eesotsas loovjuhi Arina Baranovskajaga) nomineeritud moeauhinnale Kuldnõel.

Vaata Iris Janvieri tuliuue kollektsiooni pilte siit!

Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles