Warner Bros hakkab Eestis suurfilmi väntama

Kultuuritoimetus
Copy
Warner Bros.
Warner Bros. Foto: Warner Bros.

Produktsioonifirmaga Allfilm hakkab sel suvel koos Hollywoodi filmikompaniiga Warner Bros. Eestis suurt mängufilmi tegema.

Pole teada, mis filmiga on tegu, kes on selle režissöör ning kes mängivad peaosi. Siiski, filmiringkondades liiguvad sahinad, mille järgi võib olla tegemist Christopher Nolani seni teadmata pealkirjaga filmiga, mis peaks linastuma tuleval aastal ning kus mängib Robert Pattinson. Sel kevadel räägiti ka poolihääli nagu oleks Nolan Tallinnas käinud ning ööbinud Hiltoni hotellis. Pattison ütles ajalehele USA Today, et on käsikirja lugenud vaid ühe korra ja lukustaud toas ega ole saanud rohkem sellele kordagi pilku peale heita. Põhjuseks asjaolu, et Warner ja Nolan püüavad teha omalt poolt kõik võimaliku, et infot kuskilt otsast kogemata ei pudeneks. Nii ei ole avaldatud ei sisu ega tegelaskujude kohta mitte kui lausepoegagi, ent asjasse puutuvad allikad on avaldanud, et tegu on massiivse ja innovatiivse märuliga, mis on loodud IMAXi jaoks. Nolan on lavastanud sellised suurejoonelised filmid nagu «Pimeduse rüütel», «Algus» («Inception»), «Tähtevaheline», «Dunkirk».

Allfilm otsib juba Eestist taustanäitlejaid. Hoiatatakse, et võttepäevad saavad olema pikad ning põnevad, taustanäitlejatele makstakse ka tasu. Vajatakse 18-70 aastaseid mehi ning naisi. Madis Tüür Allfilimist ütles, et vajatavate osaliste suurusjärk ulatub tuhandetesse. Kandideerimiseks palutakse saata e-kiri aaderssil casting@allfilm.ee.

Suurfilmi otsitakse taustanäitlejaid.
Suurfilmi otsitakse taustanäitlejaid. Foto: Allfilm
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles