Sting on Tallinnas

Sting.

FOTO: Scanpix / AFP

Juba 12. juunil esineb taas Tallinnas, Saku Suurhallis, maailma üks silmapaistvamaid meesartiste Sting. Briti tuleb Eestisse uue turnee «My Songs» raames. Kontserdi kavas on armastatuimad palad nii ansambli The Police kui ka Stingi soolokarjääri repertuaarist. Kontserdi erikülalisena astub üles Briti laulja Chinchilla.

Eesti publik saab nautida selliseid hitte nagu «Englishman in New York», «Fields of Gold», «Shape of My Heart», «Whenever I Say Your Name», «Every Breath You Take», «Fragile», «If You Love Somebody Set Them Free», «We'll Be Together», «Roxanne», «If I Ever Lose My Faith in You», «Never Coming Home», «Desert Rose», «Message in a Bottle» ja palju-palju teisi Stingi lugusid, keda Tallinna kontserdil saadab muusikuga tuuril kaasasolev elektriline rokkansambel.

Ansambli The Police liikmena ning sooloartistina on Sting pälvinud kakskümmend Grammyt ning viis Brit Awardsi. Lisaks sellele on tal olnud au vastu võtta sellised mainekad auhinnad nagu Golden Globe, Emmy, Billboard's Century Award ja Kennedy Center Honors. Sting on Rock'n'rolli Kuulsuste Halli ning Laulukirjutajate Kuulsuste Halli liige. The Police’i ja Stingi soololoomingu albumite müüginumbrid ulatuvad tänapäeval juba saja miljoni eksemplarini. Lisaks on ta mänginud mitmetes filmides ja kirjutanud rohkelt filmimuusikat, ning on olnud neli korda nomineeritud ka Oscarile.

Sting on Eestis alati oodatud ja teretulnud külaline. Seda tõestas ka tema viimane, 2017. aastal välja müüdud ja äärmiselt positiivset vastukaja saanud show Saku Suurhallis, mis oli pühendatud laulja stuudioalbumi «57th & 9th» ilmumisele. Nüüd on Sting tagasi uue, parimate hittide turnee kavaga.

Tagasi üles