Kultuurisoovitused

Humaansus kärtsu, mürtsu ja pooliku maailmalõpu tagant
«Ämblikmees: Kaugel kodust» arvustus

Armas Tom Holland mõjub kohati lausa Ämblikpoisikesena, Jake Gyllenhaal tema vastase Mysteriona aga teeb mõneti häguse rolli. Kaader filmist

FOTO: Kaader filmist

Ka minu puudulike kogemustega, mis puudutavad kauget Ameerika mandrit, pole ma kunagi pidanud ühtki osa New Yorgist sõbralikuks naabruskonnaks. Nii palju kui olen näinud filmilinalt ja sarjadest (Marvel, ma vaatan ka sinu suunas ja küsin, mitu korda saab üks rühmitus New Yorki maha lammutada, enne kui keegi viimaks sekkub), lugenud raamatutest, on see mulle alati kangastunud kohana, kus lihtsalt ei saa turvaline olla. Veelgi enam, lugedes uudiseid (seekord fiktsioonimaailmast välja astudes), paistab, et ka ülejäänud Ameerika pole grammigi etem.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nüüd tuleb välja, et Euroopa ei seisa sugugi kindlamatel jalgadel ning meidki ähvardab oht. Samas ehk polegi meie kontinentaalne turvalisus see, mille suunas peaks kõõritama, vaid pigem tõik, et keegi lubas noorukesel Peter Parkeril (Tom Holland) kohvri koos potentsiaalse ohu ja ühe ebaseadusliku banaaniga klassiekskursioonile kaasa tuua.

Tom Hollandi videotervitus

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles