Humaansus kärtsu, mürtsu ja pooliku maailmalõpu tagant

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Copy
Armas Tom Holland mõjub kohati lausa Ämblikpoisikesena, Jake Gyllenhaal tema vastase Mysteriona aga teeb mõneti häguse rolli.  Kaader filmist
Armas Tom Holland mõjub kohati lausa Ämblikpoisikesena, Jake Gyllenhaal tema vastase Mysteriona aga teeb mõneti häguse rolli. Kaader filmist Foto: Kaader filmist

Ka minu puudulike kogemustega, mis puudutavad kauget Ameerika mandrit, pole ma kunagi pidanud ühtki osa New Yorgist sõbralikuks naabruskonnaks. Nii palju kui olen näinud filmilinalt ja sarjadest (Marvel, ma vaatan ka sinu suunas ja küsin, mitu korda saab üks rühmitus New Yorki maha lammutada, enne kui keegi viimaks sekkub), lugenud raamatutest, on see mulle alati kangastunud kohana, kus lihtsalt ei saa turvaline olla. Veelgi enam, lugedes uudiseid (seekord fiktsioonimaailmast välja astudes), paistab, et ka ülejäänud Ameerika pole grammigi etem.

Nüüd tuleb välja, et Euroopa ei seisa sugugi kindlamatel jalgadel ning meidki ähvardab oht. Samas ehk polegi meie kontinentaalne turvalisus see, mille suunas peaks kõõritama, vaid pigem tõik, et keegi lubas noorukesel Peter Parkeril (Tom Holland) kohvri koos potentsiaalse ohu ja ühe ebaseadusliku banaaniga klassiekskursioonile kaasa tuua.

Tom Hollandi videotervitus

Tagasi üles