HALL avalikustas festivali The Dark Side of the Moon täieliku esinejate kava

Kultuuritoimetus
Copy
Eric Cloutier.
Eric Cloutier. Foto: HALL Tallinn

8.-11. augustini peetaval festivalil The Dark Side of the Moon astuvad üles artistid Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest, Hollandist, Prantsusmaalt ja Eestist. 

4-päevasel festivalil esinevad maailmas tuntust kogunud nimed nagu Polar Inertia, Awanto 3, Thomas Hessler, Eric Cloutier, Hemka, Antigone ja Francois X. Nimetatud artistid on tuntust kogunud nii rahvusvahelisel areenil kui ka oma kodumaal, olles esinenud korduvalt klubides nagu Berghain, Concrete, Fuse ja Tresor.

Kokku võib festivali kavast leida ligi 50 esinejat viiest erinevast riigist. Festival toimub Tallinna underground-kultuuri mekas HALL. Nelja päeva jooksul saab elamusi kokku kolmel laval: peasaal HALL, väiksem MESILA ning terrass nimega Suvila.

Kohalikest on esindatud elektroonilise muusika skeene tegijad nagu Maarja Nuut, Bakey USTL, Artur Lääts, Tanel Mütt, Katja Adrikova ning Ruutu Poiss. Live kavaga esinevad industriaalbänd Forgotten Sunrise, eksperimentaalsema elektroonilise muusika spetsialist Aivar Tõnso ning salapärane Wondering Around.

The Dark Side of the Mooni peakorraldaja Elena Natale sõnul teeb festivali eriliseks asjaolu, et see toimub arenevas Noblessneri kvartalis linnasüdame lähedal, pakkudes külastajatele põnevat ja mugavat kogemust. «Nüüdseks on kõik loodusfestivalid ja väljasõidud juba tehtud, hakatakse linna naasma – suvetunnet saab nautida ka siin,» ütles Natale.

Vaata tervet esinejate kava ja Facebooki üritust siit. Eelmüügi piletid on saadaval Ticketeris.

Tagasi üles