Jazziklubi Philly Joe's alustab 6. hooajaga

Peter Bernstein.

FOTO: Pressimaterjalid

Neljapäeval, 22. augustil astub Philly Joe’s jazziklubi uue hooaja avamisel lavale USA kitarrivirtuoos Peter Bernstein, koos tippmuusikutega Taanist.

Ameeriklane Peter Bernstein kuulub vaieldamatult maailma parimate jazzkitarristide hulka, mida tõestavad tema mitmed värvikad koostööd jazzitippudega USAst ja Euroopast. Bernstein on jazziskeenes tegev olnud üle 30 aasta, esinenud sadadel festivalidel ja klubides ning salvestanud üle 200 albumi, muuhulgas ka nii koos legendaarse pianisti Brad Mehldauga kui ka triona orelimängija Larry Goldingsi ja trummar Bill Stewartiga.

Neljapäeval lavale astuvas kvartetis mängib Bernstein koos kolme Taanist pärit suurepärase artistiga – Martin Schack klaveril, Jesper Bodilsen bassil ning Anders Mogensen trummidel. Kvarteti liikmed on individuaalselt tuuritanud üle kogu maailma, koos muusikutega nagu Joe Lovano, Jimmy Cobb, Tim Hagans, Enrico Rava, Jerry Bergonzi, Stefano Bollani, Steve Swallow, Victor Lewis, Tom Harrell jpt. ning avaldanud muusikat tuntud plaadimärkide Blue Note, ECM ja Savant alt.

Peter Bernstein – kitarr

Martin Schack – klaver

Jesper Bodilsen – bass

Anders Mogensen – trummid

Tagasi üles