NUKU teatri trupiga liitus põnev näitleja

Steffi Pähn

FOTO: Jaana Süld

NUKU teatri trupiga liitus EMTA lavakunstikooli 28. lennu lõpetanud Steffi Pähn.

«See on alati sündmus, kui trupiga liitub uus näitleja. Alustame ühist teekonda, mis loodetavasti kujuneb viljakaks ning toob mängurõõmu nii publikule kui ka truppi,» ütles teatri kunstiline juht Mirko Rajas. «Usun, et noorel näitlejal on meie teatris palju võimalusi huvitavateks ja arendavateks töödeks, mis kindlasti tema loomingulist teed rikastavad ja erksust hoiavad.»

Steffi Pähn töötas pärast kooli lõpetamist aasta aega vabakutselisena. Näitleja sõnul oli see väga õpetlik ja huvitav aeg, millesse mahtusid muuhulgas rollid lavastustes «Unusta/Unista» (lavastaja Ingmar Jõela, Tartu Uus Teater), «Pikse pill» (lavastaja Damir Salimsjanov, R.A.A.A.M.) ja «JAIK» (lavastaja Peeter Jalakas, Von Krahli teater).

«Noore näitlejana tunnen hetkel, et repertuaariteatrist on nii mõnigi õppetund saamata,» ütles Steffi Pähn. «Juba praegu olen saanud oma uues koduteatris palju uut õppida ja palju uut on tulemas.»

NUKU teatri trupiga liitus Steffi Pähn kuu aega tagasi ja on sisse õppinud «Väikse printsi» (lavastaja Mirko Rajas) erinevatesse rollidesse ning lavastusse «(p)ÖÖ» (lavastajad Tiina Mölder ja Christin Taul). Esimene uuslavastus, kus Pähn osaleb, on kevadel esietenduv Renate Keerdi oma.

Steffi Pähn

FOTO: Jaana Süld

Steffi Pähn on lõpetanud EMTA lavakunstikooli 28. lennu 2018. aastal, kursuse juhendajad Anne Türnpu ja Mart Koldits. Lavakunstikooli ajal on Pähn õppinud vahetusüliõpilasena Tamperes ja Londonis. 2014. aastal lõpetas ta vanalinna hariduskolleegiumi teatriklassi.

Tagasi üles
Back