Iron Maideni solist tuleb Tallinna ühemehe jutuetendusega

Iron Maiden Tallinnas.

FOTO: Dimitri Kotjuh

Tuleva aasta 26. märtsil esineb Alexela Kontserdimajas metal-muusika legendi Iron Maideni laulja Bruce Dickinson, kes jõuab Eestisse oma ühemehe jutuetendusega «What Does This Button Do?».

Dickinsoni peetakse üheks maailma kuulsusrikkamaks muusikuks. Peale selle, et Bruce on bändis oma suursuguse karakteriga aastakümneid ülienergilisi kontserte andnud, on ta elanud erakordset elu ka väljaspool rambivalgust. Mitmekülgsete annetega Bruce on olnud või siiani on lennufirma piloot ja kapten, lennundusettevõtja, õllepruulija, motivatsioonikõneleja, filmistsenarist, kahekordne romaanikirjanik ja enimmüüdud autor, raadiosaatejuht, telenäitleja ja rahvusvahelisel tasemel vehkleja.

2017. aastal nägi ilmavalgust Dickinsoni autobiograafia nimega «What Does This Button Do?». Raamatu esitlustuuri raames osales Bruce valitud Suurbritannia linnades lugemis- ning ka küsimuste-vastuse sessioonidel. Sellest ajast alates on «What Does This Button Do? - An Evening With Bruce Dickinson» õhtust kujunenud välja täispikk, tublisti üle kahe tunni kestev jutuetendus, mis sarnaneb osaliselt stand-up-koomiku kavaga ning millega selle autor üle maailma tuuritab.

Õhtu jaguneb kaheks osaks, millest esimeses pooles vaatab Bruce humoorikas ja tihtipeale pilkavas võtmes tagasi oma värvikale, Ameerika mägesid meenutavale elule. Rääkides paeluvaid juhtumeid omale unikaalses võtmes ning täiendades neid fotodega, jutustab ta lugusid mitte ainult oma raamatust, vaid ka neid, mis on olnud kas liiga nilbed või vastupidi, et lõpliku trükiversiooni jõuda...!

Õhtu teine pool on pühendatud täielikult küsimuste ja vastuste sessioonile, kus fännidel on võimalus saada vastused oma kelmikatele, otsekohestele ja tihti täiesti imelikele küsimustele.

Tagasi üles
Back