P, 26.03.2023

Vaata uue Eesti mängufilmi «Rain» treilerit!

Kultuuritoimetus
Vaata uue Eesti mängufilmi «Rain» treilerit!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Film «Rain».
Film «Rain». Foto: Siim Vahur

20. märtsil jõuab kinodesse Janno Jürgensi esimene täispikk mängufilm «Rain», millest ilmus ka treiler.

«Rain» on lugu vennaarmastusest, eneseotsingutest, hoolimisest ja vihkamisest, armumistest ja armastuse purunemisest, mis kõik kokku jutustab sellest, mida tähendab inimeseks olemine.

Režisöör Janno Jürgensi sõnul räägib «Rain» julgusest hoolida: «Filmis näeme igasuguseid mehi ja tegeleme meheks olemise aspektidega erinevate nurkade alt, erinevate põlvkondade kaudu. Minu arvates peaksime aru saama, et tõeline meheks olemine tähendab, et me oskame ja julgeme välja näidata seda, mida me tunneme. Julgeme teineteisele ausalt ja tingimusteta silma vaadata. Sõbrale käe õlale panna. Öelda, kui on hästi. Andestada. Armastada.»

Filmis mängivad Indrek Ojari, Marcus Borkmann, Rein Oja, Laine Mägi, Ivo Uukkivi, Meelis Rämmeld, Magdalena Poplawska (Poola) jt. 

Filmi stsenaristideks on Anti Naulainen ja Janno Jürgens, operaator on Erik Põllumaa, monteerija Przemyslaw Chruscielewski (Poola), kunstnik Matis Mäesalu, kostüümikunstnik Liis Plato, heliloojad Misha Panfilov ja Reinis Sējāns (Läti). Filmi produtsent on Kristjan Pütsep ja selle on tootnud Alasti Kino.

Märksõnad
Tagasi üles