Tallinn Art Space'i galeriis on avatud fotonäitus udustest Tallinna randadest

Jaak Visnap ja tema fotonäitus «Udu»

FOTO: Tallinn Art Space

Tallinn Art Space'i galeriis (Peterburi tee 2, T1 Mall of Tallinn, 1. korrus) on alates 21. veebruarist näha Jaak Visnapi fotonäitus «Udu», mille võtmesõnaks on metafüüsika. Näitusel on üle 100 suureformaadilise must-valge foto, mis on tehtud vanakooli kaameraga Nikon.

«Fotod on üles võetud Tallinna randades ja ometi on fotodel olevad kõigile tuttavad paigad erilised, neid vaadates saame mõtiskleda maailma pärisolemuse ning aja ja ruumi olemuse üle,» rääkis Jaak Visnap.

Kunstnik Raul Meel on nende fotode kohta öelnud: «Nendel fotodel on üks üsna selgelt ja mõjukalt töötav psüühiline moment – elavat situatsiooni peatav hetk, just kui vaikselt ehmatav lahknemine, just kui vaikusega painav lahtilõige.»

Jaak Visnap (sündinud 1975) on foto-, maali-, graafika-, video- ja tegevuskunstnik, kuraator, kunsti- ja kultuuriedendaja, arendaja ning visionäär. Ta on  andnud välja ajalehte «Minu esimene kunstikogu», on graafikakogu «Armastus 21. sajandil» ja «Vabadus 21. sajandil» produtsent, osalenud rahvusvahelistel näitustel, seminaridel ja sümpoosionidel, on korraldanud näituseid Eestis ja maailmas. Näitusel on väljas Visnapi viimase kümne aasta fotokunsti loominguline paremik.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles