R, 24.03.2023

Vaata: uue Eesti mängufilmi treiler!

Kultuuritoimetus
Vaata: uue Eesti mängufilmi treiler!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Janno Jürgensi debüütmängufilm «Rain» räägib loo vennaarmastusest, peaosas Indrek Ojari.
Janno Jürgensi debüütmängufilm «Rain» räägib loo vennaarmastusest, peaosas Indrek Ojari. Foto: Filmikaader

20.  märtsil jõuab kinodesse Janno Jürgensi esimene täispikk mängufilm «Rain», millest ilmus täispikk treiler.

«Rain»  on lugu vennaarmastusest, eneseotsingutest, hoolimisest ja vihkamisest, armumistest ja armastuse purunemisest, mis kõik kokku jutustab sellest, mida tähendab inimeseks olemine. Režissöör Janno Jürgensi sõnul on hirm ja suutmatus ennast väljendada, välja näidata enda tundeid ja õrnemat poolt ning sellest tulenevad probleemid üks «Raini» suuri allhoovuseid.

«Ehkki kõik on pidevas muutumises ning iga järgnev põlv on eelmisest erinev, on iga järgnev põlv ka eelnevale kohutavalt sarnane. Mind huvitavad need erinevused ja sarnasused ja see muutumine,» lisab Jürgens.

Filmis  mängivad Indrek Ojari, Marcus Borkmann, Rein Oja, Laine Mägi, Ivo Uukkivi, Meelis Rämmeld, Magdalena Poplawska (Poola) jt. Filmi stsenaristid on Anti Naulainen ja Janno Jürgens, operaator on Erik Põllumaa, monteerija Przemyslaw Chruscielewski (Poola), kunstnik  Matis Mäesalu, kostüümikunstnik Liis Plato, heliloojad Misha Panfilov ja Reinis Sējāns (Läti). Filmi produtsent on Kristjan Pütsep ja selle on tootnud Alasti Kino.

Märksõnad
Tagasi üles