EFTA 2020 gala lükkub septembrisse

EFTA gala 2019

FOTO: Remo Tõnismäe/Postimees

Eesti filmi- ja televaldkonna tippsündmuse EFTA gala korraldajad ja Eesti Rahvusringhääling võtsid vastu otsuse lükata sündmuse toimumine edasi. 2. aprillil toimuma pidanud EFTA 2020 gala lükkub septembrisse. Tänavuse konkursi nominendid kuulutatakse siiski välja teisipäeval, 17. märtsil, kell 12 toimuval pressikonverentsil.

«Kuna Eesti filmi- ja televaldkonna suursündmus toob kokku valdkonna tipptegijad, siis oleme kõigi parimaid huvisid ja meelerahu arvesse võttes otsustanud 2. aprillil toimuma pidanud EFTA gala edasi lükata. Oleme kiiresti muutuval situatsioonil ja terviseameti soovitustel pingsalt silma peal hoidnud ning on üha selgem, et olukord on ettearvamatu. Soovime, et EFTA 2020 gala oleks kõigile meeldiv elamus ning loodame ja usume korraldustiimiga väga, et septembris on võimalik seda tagada,» sõnas Eesti Filmi Instituudi juht Edith Sepp.

EFTA 2020 nominentide avalikustamine edasi ei lükku ning toimub teisipäeval, 17. märtsil, kell 12 Telia Eesti kontoris. Lisaks nominentide väljakuulutamisele antakse pressisündmusel ka lisainfot EFTA 2020 gala toimumise kohta septembris. Kutsed nominentide avalikustamise pressisündmusele edastatakse ajakirjanikele 12. märtsil.

Kõik Eesti filmi- ja televaldkonna tippsündmuse korraldajad ning partnerid on valmis panustama sündmuse toimumisse septembris.

Tagasi üles
Back