Kultuurisoovitused

Tobias Tammearu ja Robert Rebane annavad laupäeval veebikontserdi

Tobias Tammearu ja Robert Rebane annavad veebikontserdi.

FOTO: Plakat

Laupäeval, 28. märtsil algusega kell 20 annavad Philly Joe's džässiklubi Facebooki lehel tasuta (ent toetusvõimalusega) veebikontserdi Tobias Tammearu (saksofon) ja Robert Rebane (basskitarr, klaver).

Kaks noort lõvi, keda seob sama sünnikuupäev, Amsterdami Konservatoorium ja hulk ühiseid muusikalisi ettevõtmisi, astuvad esimest korda avalikkuse ette duo formaadis!

Tobias Tammearu on noorema põlvkonna silmapaistev saksofonist, keda on kujundanud õpingud nii Heino Elleri nim. Tartu Muusikakoolis, Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis kui ka Amsterdami Konservatooriumis. Tobias on tegev koosseisudes nagu New Wind Jazz Orchestra, Ramuel Tafenau «Gather Around», Johannes Laasi 5tetis, Pillikud ja Jake Victor Twisted Heads (USA/BEL/SPA/EST), kellega pälvis 2018. aastal muusikaväljaande Downbeat’i auhinna.

Robert Rebase raskerelvastusse kuulub nii mõndagi. Oma muusikuteed alustas akordionistina Nõmme Muusikakoolis ja Georg Otsa nimelises muusikakoolis Olivia Kalluste ja Tiit Kalluste õpilasena. Oli edukas mitmetel omaloomingulistel konkurssidel, kuid akordioni väga spetsiifilisest kõlast lähtudes õppis mängima ka teisi instrumente ning lõpetas Amsterdami konservatooriumi jazz-osakonna hoopis basskitarri erialal. Tegutseb koosseisudes nagu De Jong/Rebane/Kantonen Trio (NL/FIN/EST), Tobias Tammearu Trio, Pennar & Friends ja Pillikud.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles